İninal kartımdan Xbox para çekti

bear.psd

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1611411149839.png

Bugün resimde görüldüğü şekilde kartımdan para çekildi en son Xbox üyeliği aldığımdan beri 3 ay geçti ve hiç para çekmedi ve bugün kartıma para yüklediğimde kartımdan para çekti, Microsoft'un sitesinden kontrol ettiğimde ise şu şekilde yazıyor:

1611411244673.png

Parayı birine aktarmam gerekiyordu, nasıl geri alabilirim bu parayı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 849393

Bugün resimde görüldüğü şekilde kartımdan para çekildi en son Xbox üyeliği aldığımdan beri 3 ay geçti ve hiç para çekmedi ve bugün kartıma para yüklediğimde kartımdan para çekti, Microsoft'un sitesinden kontrol ettiğimde ise şu şekilde yazıyor:

Eki Görüntüle 849395

Xbox game pass aboneliğinizi iptal etmiş miydiniz?
Bazı abonelik sistemleri her ay çekim yapmayı deneyebiliyor. (örn. google ads)

Eki Görüntüle 849393

Eki Görüntüle 849395

Alamazsınız çünkü bu anlaşmayı başta kabul etmişsiniz. Otomatik abonelikte kullanmayacaksanız anlaşmayı fes etmelisiniz.

İninal müşteri hizmetlerine ulaştım az önce. Bana ödemenin benden alındığını ancak karşı şirkete ulaşmadığını söyledi. Yani microsoftun sitesinde ödemenin başarısız olduğunu söylemesinin sebebi buymuş. 2 Gün içerisinde gamepass ürünü hesabıma gelmezse para iadesi yapılacakmış. Para iadesi yapılırsa direk parayı nakit olarak çekerim sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

İyii, en mantıklısı, ben abone olayım, karta para da atmayayım. Bedavaya oyun işte. (!)

Sanırım bu kafa ile düşündünüz ve aboneliği iptal etmediniz. Maalesef parayı geri alamazsınız, küçük yazılar işte 😁

Xbox destek hattı ile konuştuğumda gamepass ürünü hesabıma ulaşırsa ürünü iade edebileceğimi , veya kullanmaya devam edebileceğimimi söylediler.
Zaten ürün ulaşmıyacak diye düşünüyorum. 2 gün sonra ininal destek hattını aradığımda paramın iadesinin yapılacağını söylediler çünkü ben gamepass üyeliği bile almadım , 3 aylık hediye kod gelmişti onu satın aldım sadece.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı