Ininal kartla 300TL üzeri harcama yapılır mı?

Moli

Centipat
Merhaba gençler, ininal kartla 300TL üzeri harcama yapabilir miyiz? Mesela internetten 400 500 TL kulaklık siparişi vereceğim. Tek seferde 750TL yükleme yapabiliyorum ama tek seferde en fazla kaç TL harcayabilirim?

Papara kullanıcısıyım yapabilirsiniz. Ben kendime aynı anda Corsair Void Elite ve K68 aldım.
Olay Papara değil zaten ben de Papara kullanıyorum. Arkadaşa dedim ki İninal değil Papara kullanabilirsin.

@atestuna1 belge? Ben de Papara kullanıyorum hayatımda böyle bir şey ile karşılaşmadım. Yaklaşık 3 yıl olacak. Daha hiçbir belge yollamadım hesabımı onaylatmak için.

Olay Papara değil zaten ben de Papara kullanıyorum. Arkadaşa dedim ki İninal değil Papara kullanabilirsin.

@atestuna1 belge? Ben de Papara kullanıyorum hayatımda böyle bir şey ile karşılaşmadım. Yaklaşık 3 yıl olacak. Daha hiçbir belge yollamadım hesabımı onaylatmak için.
Hocam ininal'de kimlik fotoğraflarınızı ve bir tane daha belge gerekliydi ismini unuttum onları yükleyince. Para limitini arttırıyorlar. Papara'da var mıdır bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı