İninal Kart'la bakkalda pos cihazında ödeme yapılabilir mi?

Sadece akbanka özel zaten.

İçerde durmasına gerek yok öbür ay işiniz çıkıp para yüklediğinizde yine kesiyor 2TL.

Bende akbanktada kesti ve artık Papara'ya geçme vaktinin geldiğini anladım. Çünkü 200 TL'lik bir şey alırken mantıken 200 TL yatırırsın ama 2 TL kestiği için 205 TL yatırmak zorunda kalıyorsun.

Tamam zaten bende onu diyorum. İçindeki yüklü parayı her ay kesmektense. 3 ay boş kalsın harcayacağım zaman atarım içine o zaman keser 2TL.

Hocam ben de diyorum ki herkes 3 ayda bir kullanmıyor kart misal ben atıyorum Papara'ya parayı markette oyunda alışverişte kullanıyorum her ay yeniden yüklüyorum. 3 ayda bir kullanacaksanız karta ne gerek var.

Bütün özelliklerini sayacağım papara'nın
1)Cashback: Youtube-Netflix-Spotify-Eczaneler-Exxen %50
Burgerking-Popoyes-Arby's-Gratis-Kahve.com-VOI Cofee-Koçtaş-Petlebi %10
HOP-BKM Kitap %15
Armut %5 Carrefour %3 Teknosa %3 İstegelsin %3
2)Hiçbir şekilde yüklü paranız kesilmez. Harcamadığınız sürece bakiyenizde bir azalma olmaz.
3)ATM'lerden, Carrefour'dan, TeknoSA'dan ve PTT den ücretsiz para yatırabilirsiniz.
4)Papara bakiyenizden Bağış yapabilir, istanbul kart'a para yükleyebilir. Fatura ödeyebilir, direkt papara uygulaması üzerinde e-pin satın alabilirsiniz.
5) Black card'ınız sözleşmelidir, sizin adınıza basılır. Kartı ücretsiz isteyip gelen kurye ile sözleşmeye imza atarsınız.
6) papara'lılar kendi aralarında sadece telefon numarası ile kuruşu kuruşana istediği miktarda ücret kesintisi olmadan, ücretsiz anında para transfer edebilir.
7) paparada 18 yaşından büyükseniz döviz hesabı açabilirsiniz.
8) Öğrenciyseniz papara okul kantinlerinde geçer. Kendi makineleri var kantinlerde.
Tamam zaten bende onu diyorum. İçindeki yüklü parayı her ay kesmektense. 3 Ay boş kalsın harcayacağım zaman atarım içine o zaman keser 2TL
2 tl kesmeyen kart varken neden bunlarla uğraşasınız ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı