ininal Kart'ta yaş gerçekten daha büyük girilirse ne olur?

Doğru yaş gününü girin. Zaten ininal ön ödemeli bir kart büyük yas girmenizin bir anlamı yok.

T.C. numarasından gerçek yaşını bulabiliyorlar zaten, neden yaş soruyorlar emin değilim. Yine de böyle şeylerde bilgi doldururken dikkatli olmak lazım. Telefondan oyun hesabı açar gibi hesap açabildiğimizden millet pek dikkate almıyor da, sıkıntı çıkabilir.

İninal banka gibi olmadığı için yaş çok önemli değil. Ancak kendi yaşınızı girseydiniz daha iyi olurdu.

Hesabı henüz açmadım zaten bir sorayım öyle açayım dedim bir sorum olacak ben ailem kısıtlama yapmasın diye 18 girmeyi düşündümde ailemin ininal hesabıda yok nasıl veli doğrulaması yapacağım.

Hiçbir şey olmaz. Küçükken bende 18 yapmıştım daha sonra sorun yapmasın diye.

Emin misiniz?

İninal hesabı açacağım ama 13 yaşındayım. Doğum tarihimi kimlikteki gibi değil de daha büyük şekilde girsem ne olur?

En basit tabiriyle hesabı oluşturamazsın. Alternatif olarak velin izin verirse Papara'ya bir gözat.

Hesabı henüz açmadım zaten bir sorayım öyle açayım dedim bir sorum olacak ben ailem kısıtlama yapmasın diye 18 girmeyi düşündümde ailemin ininal hesabıda yok nasıl veli doğrulaması yapacağım.

Emin misiniz?
7 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yaratmadı.

Geri
Yukarı