İninal karttaki parayı Papara Lite kartına aktarma

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İninal'deki parayı nasıl Papara'ya aktarırım? Eski konularda imkansız diyorlar ama artık çözümü vardır herhalde. ATM'den nakit çektirip Papara kartına aktarmayı biliyorum ama çekeceğim para 310 civarı olacağından İninal hesaptan 7 TL zonklayabilir. Bozuk para da çekemeyeceğime göre 10 TL boşa gidiyor. Başka bir şekilde aktarma yapılamıyor mu hâlâ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İninal'deki parayı nasıl Papara'ya aktarırım? Eski konularda imkansız diyorlar ama artık çözümü vardır herhalde. ATM'den nakit çektirip Papara kartına aktarmayı biliyorum ama çekeceğim para 310 civarı olacağından İninal hesaptan 7 TL zonklayabilir. Bozuk para da çekemeyeceğime göre 10 TL boşa gidiyor. Başka bir şekilde aktarma yapılamıyor mu hâlâ?
Papara'ya normal banka kartlarından para yükleyebiliyordunuz fakat ininal'de aynı şeyin işe yarayacağını sanmam.

Banka hesabı gerekli. Benim bildiğim cüzdanlar şöyle çalışıyor; Sen banka hesabın ile oraya parayı gönderiyorsun ama papara veya ininal şirketinin hesabına gidiyor yani onların banka hesabında oluyor. Bu yüzden başka cüzdan uygulamasından bir başka cüzdan uygulamasına para gönderilirse senin ismin çıkmaz şirketin ismi çıkar bu da doğru olmaz o yüzden mümkün değil.

Son düzenleme:

Paranızı Paycell uygulamasına yükleyip daha sonra Papara banka kartı ile yükleme kısmından Paycell sanal kart bilgilerinizle yukleyebilirsiniz.
Ama Papara %2 komisyon alıyor.
Resimde komisyon belirtilmiştir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220808-122851_Papara.jpg
    Screenshot_20220808-122851_Papara.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı