İninal limit nasıl yükseltilir?

Hesabımı uzun zaman önce kapattığım için kontrol edebilme şansım yok ama sitelerinde bunu buldum:

Hesabımı uzun zaman önce kapattığım için kontrol edebilme şansım yok ama sitelerinde bunu buldum:
bunda uygulama ordan diğer orda hadi başla diye bi buton olcak diyo ama bende yok.

bunda uygulama ordan diğer orda hadi başla diye bi buton olcak diyo ama bende yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yayınlamış oldukları bu video belki yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yayınlamış oldukları bu video belki yardımcı olur.

Kanka videodada diğer giriyor oradan hemen başlamı hadi başlamı ne diyor. Benim yılllık çekme limiti 1000 TL miş hesapta biri 2000 yolladı 1000 çektim kartta 1000 kaldı. Eğer POS cihazında olursa esnafa diyeceğim POS'tan 1000 TL çeksin bana 990 versin parayı alırken 5 mi 10 mu ne POS komisyon çekiyor. Başka türlü olmaz mı?

İninal kullanmayın. Her işleme para kesen iğrenç bir uygulama. İninali sadece papara kart almak için kullanmıştım.
knk paparada var ama ne yaptıysak ona yollanmadı para bende ininala denedim bilseydim limit 1k yapmazdım.bi çözüm yoksa esnafın postuna satın alma gibi okutturcam ondan nakit alcam tanıdık bişi demez.

Yeni konular

Geri
Yukarı