Kart limiti nasıl yükseltilir?

Geliriniz varsa ve ödemeleriniz düzenliyse kolaylıkla alabilirsiniz. Gelir belgenizle birlikte herhangi bir bankaya gitmeniz yeterli olur. Maaşınızı aldığınız bankaya sorabilirsiniz. En uygun faiz oranı olan yerden kredinizi alırsınız.

Bordromu telefonumdan göstermem yeterli olur mu acaba?
Bir de mesela bu şekilde kredi alsam, maaş hesabıma yatırsam, taksitle uğraşmadan direkt tüm tutarı yatırıp almam daha mantıklı olur değil mi? Ya da en azından vade farki uygulanan taksit sayısına kadar. Tabii maaş hesaplarına taksit yapılabiliyor ise.

Bordromu telefonumdan göstermem yeterli olur mu acaba?
Maaşınız zaten TEB'e yattığı için muhtemelen gelir belgesi istemezler bile. İsterlerse de e-Devlet üzerindeki belgeyi göndermeniz yeterli oluyor.
Bir de mesela bu şekilde kredi alsam, maaş hesabıma yatırsam, taksitle uğraşmadan direkt tüm tutarı yatırıp almam daha mantıklı olur, değil mi? Ya da en azından vade farkı uygulanan taksit sayısına kadar. Tabii maaş hesaplarına taksit yapılabiliyor ise.
Maaş hesabınız ile taksit yapamazsınız. Taksit için kredi kartı veya kredili mevduat hesabı gerekiyor. Vade farkı alınmayacaksa bence taksit yapmak ve enflasyon ile paranın değeri azalırken daha geç ödeme yapmak daha mantıklı oluyor.

Maaşınız zaten TEB'e yattığı için muhtemelen gelir belgesi istemezler bile. İsterlerse de e-Devlet üzerindeki belgeyi göndermeniz yeterli oluyor.

Maaş hesabınız ile taksit yapamazsınız. Taksit için kredi kartı veya kredili mevduat hesabı gerekiyor. Vade farkı alınmayacaksa bence taksit yapmak ve enflasyon ile paranın değeri azalırken daha geç ödeme yapmak daha mantıklı oluyor.
Çok sağolun gerçekten, verdiğiniz bilgiler belki de temel bilgilerdir ama ben aydınlanma yaşıyorum emin olabilirsiniz😅 O halde çekeceğim krediyi daha önce konuştuğumuz şekilde kredi kartı hesabıma yatırmak, ve oradan da taksit yapmak en mantıklı çözüm gibi şu an. Belki de kredinin faizini ödememek için ailemden borç alabilirsem o şekilde de yapabilirim taksit işini. Tabii tüm bunlar için öncelikle talep ettiğim 11 bin limitin onaylanması gerekiyor :/

Hayır hocam ödeyebilirim. Ailemle yaşıyorum zaten çok bir giderim olmuyor. Dediğiniz gibi yapmak da mantıklı ama birkaç sene idare etmelik sistem alıp daha sonra onu 2. el satmak zarara sokacak bir eylem ve ben satmayı da başaramam zaten. İyi bir sıfır sistem alıp uzun süre kullanmak istiyorum şu anki sistemimi kullandığım gibi. Başka hangi bankadan 20k limitli kart alabilirim gelir belgem ile acaba fikrin var mı?

Bence uğraşmadan kredi çekin, temiz iş

Geri
Yukarı