İninal mı, Bynogame Kart mı, Papara mı?

Hangisi

• İninal

• Papara

• Bynogame Kart

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Yukarıda belirttiğim gibi 1 TL ücret kesiyor. Fakat kartı o ay kullanmazsan ücret kesmiyor. 2 farklı kart çeşidi var. Birisi başvuruyla alınıyor ve ücreti 10 TL diğeri ise D&R veya idefix'ten alınabiliyor ücreti ise 5 TL. İkisi arasında bazı farklar var. Başvuruyla alınan kartın üstünde adın soyadın yazıyor ve sözleşme imzalaman gerekiyor. Başvuruyla alınan kartta ek olarak para çekme (para çekme ücreti 5 TL), temassız ödeme özellikleri var. Onun dışında iki kartla da hem pos cihazlarından hemde internetten ödeme yapabilirsin.
Şahsen papara bana daha karmaşık gibi geldi, yüksek ihtimal Bynogame kart veya ininal kart almayı düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım? İnternetten alış veriş vs yapıyorum. Ayrıca ininal kartı internetten sipariş edeceğim, sonrasında onaylatabilirim değil mi?

İninal'in sitesine girip üyelik açtıktan sonra kart bilgilerini girerek kartı onaylatabilirsin.
Bynogame Kart ile ilgili pek bir bilgim yok. Her yerde geçmediğini duymuştum. İninal ve Papara Mastercard geçen her yerde kullanılabiliyor. İninal fazla kesinti yapıyor. Papara ise az kesinti yapıyor fakat para yüklemesi zahmetli. Papara'da para yatırmak istediğinde her seferinde IBAN, TC, Papara numarası gibi bilgileri yazmak can sıkıcı olabiliyor. Eğer alışveriş yapmak istediğiniz siteler Bynogame'i destekliyorsa onu da düşünebilirsiniz.
Bildiğim kadarıyla kart ücretleri şöyle:
Bu özelliklere göre kendine en uygun kartı bulmak sana kalmış.

İninal'in sitesine girip üyelik açtıktan sonra kart bilgilerini girerek kartı onaylatabilirsin.
Bynogame Kart ile ilgili pek bir bilgim yok. Her yerde geçmediğini duymuştum. İninal ve Papara Mastercard geçen her yerde kullanılabiliyor. İninal fazla kesinti yapıyor. Papara ise az kesinti yapıyor fakat para yüklemesi zahmetli. Papara'da para yatırmak istediğinde her seferinde IBAN, TC, Papara numarası gibi bilgileri yazmak can sıkıcı olabiliyor. Eğer alışveriş yapmak istediğiniz siteler Bynogame'i destekliyorsa onu da düşünebilirsiniz.
Bildiğim kadarıyla kart ücretleri şöyle:
Bu özelliklere göre kendine en uygun kartı bulmak sana kalmış.
Sizce Bynogame mi yoksa ininal kart mı avantajlı? Şahsen okuduklarıma göre Bynogame kartın geleceği çok parlak deniyor. Ayrıca Bynogame kart 5 lira ile kargo şeklinde geliyor onaylatma parası gerekiyor mu?

Yurtdışından da alışveriş yaptığım için bana İninal daha avantajlı geliyor. Bynogame'de onaylatma hakkında pek bir bilgi görmedim. Büyük ihtimalle onay ücreti kesmiyordur. Bynogame'in İninal'e göre çok daha fazla özelliği var. Eğer alışveriş yapacağınız yerler Bynogame Kart'ı destekliyorsa onu öneririm desteklemiyorsa İninal derim.

Param üyesiyim Cuma günü hesabıma para çekme talebinde bulundum pazartesi bu saat olmuş 500TL Ödeme işlemim hala Muhasebe departmanı onaylıcakta para hesabıma geçicek hey yavrum hey. Departman ot atıp bıyık kıvırıyor onun için PARAM Hayır

Geri
Yukarı