İninal mı Paycell mı kullanmalıyım?

Tosla'ya bedava para yatırabiliyorsunuz en önemli özelliği bu Papara para kesmese Papara bir adım daha öndeydi ama şu an en iyisi bence Tosla. Ayrıca Tosla'da çok kampanya oluyor Netflix Spotify YouTube Premium gibi üyeliklerde %50 geri ödeme yapıyor ayrıca bir aralar İstanbul kart gibi kartlara para yatırınca geri ödeme yapıyordu ben hiç kullanmadım onu ama büyük şehirde yaşıyorsanız bu da iyi bir özellik. Tosla'da bence 2 büyük sıkıntı var 1.para yatırma limiti 1250 TL arttırılabiliyor ama fazla karışık 18 yaş altı için arttırması zor ayrıca yılda bir kere para kesiyor limit artınca yanlış değilsem 2. Papara'da para göndermek falan çok kolay Tosla'da para göndermek için Akbank hesabına bağla falan diyor onu hala yapamadım anlamışta değilim eğer yakınlarında yolunun üstünde Akbank ATM'si varsa düşünme Papara al yoksa Tosla al geç. İninal çok saçma aylık kullanım ücreti alıyor yatırma ücreti kesiyor eskiden Papara yokken iş yapıyordu yaşımız küçük olduğu için ama ininal şu an geride kaldı. Annen ya da babanla Ziraat Bankası'na gidip bankamatik kartta çıkarttırabilirsin 18 yaş altına veriyorlar kart ama havala EFT yapılamıyor.

Sizin için en temizi bence Ziraat Bankası bankamatik kart tam bilmiyorum ama limiti bayağı yüksek sanırım bankamatik kartın hem parada kesmiyor.
ininal alacağım o zaman.

İninal alacağım o zaman.

Hocam ininalle uğraşmayın çok saçma 50 TL yatırıyorum mesela 47 TL'lik ürün alacağım bir bakıyorum 2 TL aylık ücret 2 TL yatırma ücreti kesiyor can sıkıyor.

Hocam ininalle uğraşmayın çok saçma 50 TL yatırıyorum mesela 47 TL'lik ürün alacağım bir bakıyorum 2 TL aylık ücret 2 TL yatırma ücreti kesiyor can sıkıyor.
Bi' dakika. Tosla'yı ben annemin adına açacağım için sıkıntı yok. (13 yaşından küçüğüm.) Evet, Tosla alabilirim ama bizim aile kargo ile kart istememe izin vermezler.

Bi' dakika. Tosla'yı ben annemin adına açacağım için sıkıntı yok. (13 yaşından küçüğüm.) Evet, Tosla alabilirim ama bizim aile kargo ile kart istememe izin vermezler.

Hocam çok yanlış zamanda denk geldiniz ya eskiden şokda satılıyordu şimdi bir sıkıntı varmış şokda satılmıyor mecbur ininal alacaksınız o zaman

Hocam çok yanlış zamanda denk geldiniz ya eskiden şokda satılıyordu şimdi bir sıkıntı varmış şokda satılmıyor mecbur ininal alacaksınız o zaman
Mecburen, baktım CarefourSA'nın sitesine, adresime gönderilmiyormuş. ininal'e kaldık. Herkese iyi günler. ininal alıyorum.

@CelalShengor, şanslıymışım. Şok'a gittiğimde Tosla kart da vardı o yüzden Tosla kart aldım.

Son düzenleme:
Mecburen, baktım CarrefourSA'nın sitesine, adresime gönderilmiyormuş. İninal'e kaldık. Herkese iyi günler. İninal alıyorum.

@CelalShengor, şanslıymışım. Şok'a gittiğimde Tosla kart da vardı o yüzden Tosla kart aldım.

Hayırlı olsun hocam, çoğu yerde satılmıyor artık iyi denk gelmiş.

Geri
Yukarı