İninal mı Paycell mı kullanmalıyım?

Arkadaşlar, o zaman ben ininal alacağım. Bu arada son bir şey soracağım, Ininal'e şok Market'ten para yatırdığımız gibi şok Market'ten para çekebiliyor muyuz? Benim için para çekme önemli değil ama yine de sorayım dedim.

Evet, çerkesim. Bursu da seçmeli çerkesce dersine katıldığım için teşekkür olarak alıyorum.

Bende dağıstanlıyım ama çeçen Allah çeçenlerin belasını versin sürgün edildik.

En iyisi banka hesabı aç, dijital bankacılığı da açtırmayı ihmal etme.

İninal alsan aylık ödemesi var.
Papara alsan problem çıkarıyor arada bir; ATM işlemine izin vermiyor, uygulamaya erişemiyorsun, ödeme yapamıyorsun POS cihazı ile vs.

En temizi Tosla gibi görünüyor ama önerim banka hesabı açman olur.

En iyisi banka hesabı aç, dijital bankacılığı da açtırmayı ihmal etme.

İninal alsan aylık ödemesi var.
Papara alsan problem çıkarıyor arada bir; ATM işlemine izin vermiyor, uygulamaya erişemiyorsun, ödeme yapamıyorsun POS cihazı ile vs.

En temizi Tosla gibi görünüyor ama önerim banka hesabı açman olur.
Tosla ve banka hesabı olmaz. Banka hesabını izin vermiyorlar. Tosla ise başka hesaptan para gelmediği için sıkıntılı. Bu durumda mecburen ininal alacağım.

Hocam aylık olarak para kesiyor o yüzden ininal alacaksan içinde para bırakma ama daha para çekilebiliniyor mu ıninal'dan onu tam hatırlamıyorum. Para çekerken, yatırırken de para kesiyor.
Hocam, para da kessin. Razıyım. Yeter ki içine para yükleyip kullanabileyim. Bu arada ininal kartın limitleri nedir?

Peki hocam, Tosla mı ininal mi önerirsiniz? Tosla öneriyorsanız neden?

Tosla'ya bedava para yatırabiliyorsunuz en önemli özelliği bu Papara para kesmese Papara bir adım daha öndeydi ama şu an en iyisi bence Tosla. Ayrıca Tosla'da çok kampanya oluyor Netflix Spotify YouTube Premium gibi üyeliklerde %50 geri ödeme yapıyor ayrıca bir aralar İstanbul kart gibi kartlara para yatırınca geri ödeme yapıyordu ben hiç kullanmadım onu ama büyük şehirde yaşıyorsanız bu da iyi bir özellik. Tosla'da bence 2 büyük sıkıntı var 1.para yatırma limiti 1250 TL arttırılabiliyor ama fazla karışık 18 yaş altı için arttırması zor ayrıca yılda bir kere para kesiyor limit artınca yanlış değilsem 2. Papara'da para göndermek falan çok kolay Tosla'da para göndermek için Akbank hesabına bağla falan diyor onu hala yapamadım anlamışta değilim eğer yakınlarında yolunun üstünde Akbank ATM'si varsa düşünme Papara al yoksa Tosla al geç. İninal çok saçma aylık kullanım ücreti alıyor yatırma ücreti kesiyor eskiden Papara yokken iş yapıyordu yaşımız küçük olduğu için ama ininal şu an geride kaldı. Annen ya da babanla Ziraat Bankası'na gidip bankamatik kartta çıkarttırabilirsin 18 yaş altına veriyorlar kart ama havala EFT yapılamıyor.

Hocam, para da kessin. Razıyım. Yeter ki içine para yükleyip kullanabileyim. Bu arada ininal Kart'ın limitleri nedir?

Sizin için en temizi bence Ziraat Bankası bankamatik kart tam bilmiyorum ama limiti bayağı yüksek sanırım bankamatik kartın hem parada kesmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı