İninal nasıldır?

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar İninal hesabı açacağım ama İninal ile alakalı hiçbir bilgim yok. Mesela nasıl İninal'a para atılıyor? Hangi bankalar para atabiliyor? Avantajları ve dezavantajları neler? Bunlar ve daha birçok şeyi hiç bilmiyorum. Eğer kullanıyorsanız ve cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum. Bilmem gerekenleri de cevaplarsanız iyi olur.

Arkadaşlar İninal hesabı açacağım ama İninal ile alakalı hiçbir bilgim yok. Mesela nasıl İninal'a para atılıyor? Hangi bankalar para atabiliyor? Avantajları ve dezavantajları neler? Bunlar ve daha birçok şeyi hiç bilmiyorum. Eğer kullanıyorsanız ve cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum. Bilmem gerekenleri de cevaplarsanız iyi olur.
İninal yerine Papara öneririm, İninal'de 18 yaşının altındaysan para transferi yapamazsın ve her ay 2TL kesiyor bundan dolayı İninal önermem.

ininal'a bulaşma derim. Papara çok daha iyi.

Her ay 2 TL çekiyor, ATM'den, destekleyen marketlerden ve Havale/EFT ile para yükleyebiliyorsunuz, avantajları direk karta sahip olabiliyorsunuz (marketten 5 TL'ye alırsanız) dezavantajı ise her ay ve her para yüklemenizde 2 TL çekiyor.

Bana sorarsanız ininal yerine Papara kullanın.

Spotify gibi üyelikler alıyorsan Papara daha iyi bir de aylık eğeğeğ 2TL alıyor diye ağlayanlardan isen Papara daha iyi ben Netflix gibi şeyler almadığım için ininal kullanıyordum aylık 2TL de bana sorun değildi zira yılda aldığı parayla döner bile yiyemiyorum ki bana gelen para akışları büyük olduğu için 2TL koymuyordu.

Spotify gibi üyelikler alıyorsan Papara daha iyi bir de aylık eğeğeğ 2TL alıyor diye ağlayanlardan isen Papara daha iyi ben Netflix gibi şeyler almadığım için ininal kullanıyordum aylık 2TL de bana sorun değildi zira yılda aldığı parayla döner bile yiyemiyorum ki bana gelen para akışları büyük olduğu için 2TL koymuyordu.
Biz sen miyiz? Hem durumumum iyi olmasına rağmen 2 TL çekilmesinden rahatsız oluyorum ben şahsen. Ne gerek var Papara yerine İninal kullanmaya?

İninalde başka biri sana para atabiliyorken, Papara'da sadece kendi banka hesabından kendi Papara hesabına para atabiliyorsun. Harici Papara daha iyi.

Verebileceğim en iyi tavsiye velin ile gidip banka kartı çıkarman Papara gibi zart zurt yerlerle uğraşma ön ödemeli karttan kredi kartı ve banka kartı sahibi oldum rahatladım.

Geri
Yukarı