İninal Plus'a geçiş yapılmıyor

Ardaa41

Hectopat
Bir ininal kullanıcısına ya da banka hesabına para göndermek istediğimde ininal Plus'a geçmelisin diyor. Her şeyi atıyorum 5-6 gün bekletiyorlar ama sonra reddediyorlar. Müşteri hizmetlerine de bilgileri attım ama yine reddettiler. Ne yapabilirim? Alışveriş de yapamıyorum hata veriyor.

Belgelerin neden reddedildiği ile ilgili bir dönüş vermiyorlar mı ? 850 li numarayı arayıp detaylı bilgi almayı deneyebilirsiniz.

Bir ininal kullanıcısına ya da banka hesabına para göndermek istediğimde ininal Plus'a geçmelisin diyor. Her şeyi atıyorum 5-6 gün bekletiyorlar ama sonra reddediyorlar. Müşteri hizmetlerine de bilgileri attım ama yine reddettiler. Ne yapabilirim? Alışveriş de yapamıyorum hata veriyor.

Müşteri hizmetlerini aramayı denediniz mi?

O berbat kartı neden kullanırsın ki? Para bile çekmene izin vermiyor ve durmadan ciddi miktarda komisyonlar alıyor. Geç Papara'ya keyfine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı