İninal Plus'a geçiş yapılmıyor

@Ardaa41 Bu arada +18 olmanız gerekiyor İninal'de ininal olmayan bir hesaba para transferi için. Papara'da böyle bir olay yok, para gönderiyorsunuz rahatlıkla. Yaş sınırı yok Papara'da.
Papara'dan ininale para aktarabilir miyim veya bankaya? Ve nereden alabilirim Papara'yı?
Sitesine gir sipariş ver Black Card'i, bedava zaten.

@Ardaa41 bu arada +18 olmanız gerekiyor Ininal'de ininal olmayan bir hesaba para transferi için. Papara'da böyle bir olay yok, para gönderiyorsunuz rahatlıkla. Yaş sınırı yok Papara'da.

Ya zaten +18 yaş ininal Kart. Ama Plus'a geç diyor rezillik yaşatıyor sonra günlerce. Bir adama ödeme yapacaktım adamı geçiştiriyorum gibi oluyor.
@Ardaa41 bu arada +18 olmanız gerekiyor Ininal'de ininal olmayan bir hesaba para transferi için. Papara'da böyle bir olay yok, para gönderiyorsunuz rahatlıkla. Yaş sınırı yok Papara'da.

Sitesine gir sipariş ver Black Card'i, bedava zaten.

Nasıl onaylama yapacağım? Anlamadım pek SS ile anlatır mısın?

Ya zaten +18 yaş ininal Kart. Ama Plus'a geç diyor rezillik yaşatıyor sonra günlerce. Bir adama ödeme yapacaktım adamı geçiştiriyorum gibi oluyor.

Nasıl onaylama yapacağım? Anlamadım pek SS ile anlatır mısın?
Youtube'a nasıl Black Card sipariş edilir yaz. Türkçe biliyorsan videoya gerek yok zaten indir Papara uygulamasini orada kart siparis edicen.

Yeni konular

Geri
Yukarı