İninal sanal kart bilgileri görünmüyor

Sleex0x0

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay önce bir ininal sanal kart oluşturdum. Telefondan girdiğimde kart bilgilerime bastığımda her şeyini görebiliyordum. Şimdi ise ne oldu bilmiyorum kart bilgilerime tıklıyorum sadece kart numarası ve barkod numarası gözüküyor. İçinde o kadar para vardı. Ne yapmam gere?.

Para kartta durmaz. Para hesapta durur. Kart hesapta olan parayı kullanmaya yarar. Mesela 100tl hesabınızsa mevcut diyelim. Ve de 2 kartınız var. 2 kartı da kullanabilirsiniz. 10tl harcadığını zaman 90tl kalır ikisi için toplam.
Hocam ben yeni kart açtım ancak orda 0,00 tl yazıyor diğer kartta 920 tl mevcut şuanda o yeni oluşturduğum karttan harcama yapabilir miyim yani

Para kartta durmaz. Para hesapta durur. Kart hesapta olan parayı kullanmaya yarar. Mesela 100TL hesabınızsa mevcut diyelim. Ve de 2 kartınız var. 2 kartı da kullanabilirsiniz. 10TL harcadığını zaman 90TL kalır ikisi için toplam.

Hocam CVV bloğu diye bir şey buldum şimdi kaldırmaya çalışınca işlem başarıılı dedi ancak yine gözükmüyor.

Hocam CVV bloğu diye bir şey buldum şimdi kaldırmaya çalışınca işlem başarıılı dedi ancak yine gözükmüyor.
Cvv yi hatırlamıyor musunuzhocam ? 3 haneli sayı zaten. Dediğim gibi yeni sanal karttan para yüklemeyi deneyin. Eğer olmazsa, müşteri hizmetlerini arayın. Yardımcı olurlar. Aynı sorunu yaşayan kişilere yardımcı oluyorlar. Merak etmeyin paranız kalmaz.

CVV'yi hatırlamıyor musunuzhocam? 3 haneli sayı zaten. Dediğim gibi yeni sanal karttan para yüklemeyi deneyin. Eğer olmazsa, müşteri hizmetlerini arayın. Yardımcı olurlar. Aynı sorunu yaşayan kişilere yardımcı oluyorlar. Merak etmeyin paranız kalmaz.

Hocam maalesef hatırlamııyorum ancak yeni kart oluşturduğumdada CVV gözükmüyor? Önceden hep gözüküyordu bugün telefondan girdim neden böyle oldu.

Geri
Yukarı