İninal Telefon Numarası Değiştirme

Exitiale Plaga

Kilopat
Arkadaşlar ben İninal kartımdaki numarayı değiştirmek istiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım sırayla dedikleri tuşlara bastım ama en sonunda birinin bana soru sormasını beklerken başka şeyler demeye başladı. Direk bir melodi ve ardından "İninal cüzdan uygulaması çıktı" falan demeye başladı. Ben nasıl bu sorunu halledeceğim yardım ederseniz sevinirim.

Cevabınız için teşekkür ederim hiç uzun süre beklemedim telefonun başında. En fazla 1-2 dakika beklemiştim illa beklemem gerekiyorsa bu sefer biraz uzun bekleyeceğim.
Evet beklemen gerek. Müşteri hizmetlerine kolay kolay bağlanılmıyor. Aradığın numara kartın arkasındaki müşteri hizmetleri numarası dimi?

Evet beklemen gerek. Müşteri hizmetlerine kolay kolay bağlanılmıyor. Aradığın numara kartın arkasındaki müşteri hizmetleri numarası dimi?
İninal'ın resmî sitesindeki numarayı aradım. Birde aradım diyelim bekledim müşteri hizmetlerine bağlandım. Numarayı değiştirmek için eski numaraya kod falan gönderiyorlar mı yoksa direk yeniliyorlar mı ?

İninal'ın resmî sitesindeki numarayı aradım. Birde aradım diyelim bekledim müşteri hizmetlerine bağlandım. Numarayı değiştirmek için eski numaraya kod falan gönderiyorlar mı yoksa direk yeniliyorlar mı ?
Müşteri hizmetleri sizi bilgilendirecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı