ininal vs Tosla

Tosla da çok şikayet vardı, ininal çok para kesiyordu, tercihim papara oldu. Herkese teşekkür ederim. Papara şok da satılıyor mu veya ücreti ne kadar bilen var mı?

Papara 5 TL'idi yanlış hatırlamıyorsam. Ama sanki o 5 TL'yi geri veriyordu kartı aktif edince.

Not: Black Card ile karıştırmış olabilirim.

@mustaine Bildiğim kadarıyla eğer bir mağazadan Lite Card alırsanız 5 TL'ye alıyorsunuz ve aktif edince 5 TL'yi geri veriyor. Ancak site üzerinden Black Card alırsanız hiç para vermiyorsunuz. (Yanlışım varsa düzeltin lütfen.)

Yarın İninal'e para yükleyeceğim ve bu para ile Papara Black Card alacağım :D. Papara Black Card çok önerdiler, yarın direk alıyorum. Bence siz de alın. (Para vermeme gerek yokmuş, kart bedava. Mükemmelsin Papara 😍.)

Papara bana çok cazip geldi zaten bundan 15 gün önce kart sipariş ettim. Ama hala elime geçmedi sanırsam çok fazla kişi talep ediyor. Beklemek istemiyorsanız satıldığı belli yerler var oralardan alın. İninal kart 1 sene filan kullandım çok para kesiyor ondan dolayı bıraktım. Tosla'yı hiç kullanmadım güzelde avantajları varmış. Ama yinede papara diyorum ben :)

Geri
Yukarı