ininal yükleme limiti ne kadar?

Ethal

Hectopat
Daha fazla  
Bugün ininal kart'a para yüklemek için ŞOK markete gittim. Aylık yükleme-harcama limiti 750 lira diye biliyordum ama 300 liradan fazla yükleyemediklerini söylediler. Migros marketlerde de denemeyi düşünüyorum. Sonuç aynı mı olur yoksa bu limit ŞOK marketten mi kaynaklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım ŞOK Market ile alakalı. Ben 650 TL yatırmak istediğim zaman 2 kez 300 TL 1 kez 50 TL yatırdılar. İşlem ücreti olarak 6 TL aldılar. Yani toplamda 3 işlem yapıp kartıma 650 TL yansıtarak 656 TL aldılar.

Bugün ininal Kart'a para yüklemek için şok markete gittim. Aylık yükleme-harcama limiti 750 lira diye biliyordum ama 300 liradan fazla yükleyemediklerini söylediler. Migros marketlerde de denemeyi düşünüyorum. Sonuç aynı mı olur yoksa bu limit şok marketten mi kaynaklı?

Kimlik ile onaylarsan yatırma limitin baya bir artıyor.

En kısa yoldan bu kart ile nasıl 600 TL harcayabilirim?
Herhangi bir bankamatikten kesintileri de düşünerek para yatırman gerekiyor. Kart şifresini değiştirmediysen Kart Numarasının son 4 hanesidir. Mesela harcamak istediğin miktar 590 TL ise 600 TL yatırmalısınız. Harcamak istediğiniz miktar tam 600 TL ise 610 TL yatırmalısınız. Nedeni ise:

İninal Kartın ile PTTMatik veya Bankamatik'ten yaptığın yüklemelerde karta yansıyan bakiye,
yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. Kartına 97,81 TL yüklemiş olursun.
Yahu biliyorum da diyelim bugün 300 TL yükledim 3-4 gün sonra ağustos'un ilk günü de 300 TL yükleyip 600 TL harcayabilir miyim?
Kartı mobil uygulamaya tanıttınız mı? Tanıttıysanız 750 TL yükleme limit var aylık.

Tanıttım. Ama olmuyor. Uygulamada bile karttan karta para aktarmada 300 TL işlem limiti gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı