İninal'da borç birikiyor mu?

rmzn01671

Centipat
Daha fazla  
ininal Kart'ı 1.5 2 yıldır kullanmıyorum ve içinde para yok uygulamada borç gözükmüyor ama harcanan paraların geçmişinde de önceden harcadıklarım gözükmüyor. Kartın içinde para yoktu, bu kesilen 2 TL'nin borçları birikir mi? Ya da kartta para olmayınca da keser mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok kral birikmez her ayki yüklemende 2 TL kesilir sadece yani 2 ay yükleme 4 TL ödemen olmaz her ayki yüklemende 2 TL kesilir 1 sene yükleme yine 2TL kesilir.

ininal Kart'ı 1.5 2 yıldır kullanmıyorum ve içinde para yok uygulamada borç gözükmüyor ama harcanan paraların geçmişinde de önceden harcadıklarım gözükmüyor. Kartın içinde para yoktu, bu kesilen 2 TL'nin borçları birikir mi? Ya da kartta para olmayınca da keser mi?
Hayır, İninal'ı yalnızca yükledikçe harcama amaçlı kullanabilirsiniz. 2 TL'yi çekemezse para yüklediğiniz gibi çeker. Bu arada çekemediği ücretler 2 TL, 2 TL birikmiyor, yükleme yaparsan tek birinin ücretini alıyor.

İçinde bakiye olmayan kartlardan aylık kullanım ücreti alınmaz, bir aylık dönem kartınızı ininal Cüzdan'a eklediğiniz gün başlar ve 31 günde bir yenilenir, geçmiş aylara dair kullanım ücreti tahsil edilmez ve kart eksi bakiyeye düşmez (Örnek: Ali’nin ininal Kart’ında son 3 aylık dönem boyunca hiç bakiye yoksa ve Ali 4. ayın 31 günlük döngüsü içinde kartına para yüklerse, sadece 4. aya ait olan kullanım ücreti alınır).

Papara varken ininal kullanılmaz, NET.

Borç yazmasa bile kullanmanızı önermiyorum.

Bir alışveriş yaptığınız anda karttan parayı çekiyor, bu sayede borç olmuyor. Bir yerden üyelik alınca ve para olmayınca yeterince o üyeliği yenileyemiyor. Yani cevap hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı