İninal'da Visa'ya Geçiş Sonrası Farklı Kart Numarası

Sciuga

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Bir gün önce mobil üzerinden İninal kartımı Visa'ya geçirdim. 7 TL geldi 2 TL kesti yani işlem gerçekleşti. Fakat İninal kart numarası değişti. Telefondaki Visa kartı olan İninal ile elimdeki İninal kartın kart numarası farklı. Ben hepsiburada.com'dan bir alışveriş yapacağım. Hangisine para atmalıyım, ya da birini mi kullanabilirim bu konuda bir bilgim yok. Bilgi verirseniz çok memnun olurum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Sylveon Yanlış anlamışsın :). İninal Kartımı mobil üzerinden Visa'ya çevirdim. Elimde Visa Kart yok yani mobilden Visa'ya çevirdim kartı. Visa'ya çevirmemle yeni kart numarası vs. geldi yani yeni bilgiler. Ben sıfır kart alsam daha iyi gibi. 31 Ağustos'tan sonra. Yada işte kullanabiliyormuyum mobildeki güncel kart bilgilerinden?

@Sylveon Yanlış anlamışsın :). İninal Kartımı mobil üzerinden Visa'ya çevirdim. Elimde Visa Kart yok yani mobilden Visa'ya çevirdim kartı. Visa'ya çevirmemle yeni kart numarası vs. geldi yani yeni bilgiler. Ben sıfır kart alsam daha iyi gibi. 31 Ağustos'tan sonra. Yada işte kullanabiliyormuyum mobildeki güncel kart bilgilerinden?
Sanal kart oluşturdunuz değil mi?

Geri
Yukarı