İninal'dan dolandırıldım

@volgarz Hocam zaten baştan yasa dışı birşey. Şikayet ederseniz siz de suçlu bulunabilirsiniz. Bir bardak soğuk su içmekten başka yapabileceğiniz birşey yok maalesef.
Siz bilgisiz bilgisiz yorum yazmaktan utanmiyor musunuz? Nereden bu ozguveni buluyorsunuz?
En basta attigim konu tam da sizin gibi bilgisiz insanlari yanlis cikaran bir konu.

Buyur oku bu alintiyi bir zahmet de arastir:
Hesap satışını oyunun yasaklamış olması hesap satışını anayasal düzende illegal yapmıyor yapılan şey haksız kazanca giriyor kolayca dava açılabilecek bir konu hakkınızı arayın sizie tebrik ediyorum işin peşini bırakmadığınız için.

Son düzenleme:
Siz bilgisiz bilgisiz yorum yazmaktan utanmiyor musunuz? Nereden bu ozguveni buluyorsunuz?
En basta attigim konu tam da sizin gibi bilgisiz insanlari yanlis cikaran bir konu.

Buyur oku bu alintiyi bir zahmet de arastir:
Arkadaş 700tl dolandırılmış. Dolandırıcının abisiyle konuşup 1000tl almış ve davayı geri çekmiş. Sanki dolandırıcıya hapis ve para cezası verilmiş gibi niye rage atıyosun bana. Dava açarsa da muhtemelen dava düşer. Muhtemelen iki şahıs discord üzerinden konuşup anlaşmıştır ve dolandırıcı discord hesabı bana ait değil der geçer. Attığı parayı da arkadaşın bana borcu vardı onu attı der. Fakat Whatsapptan falan konuşup anlaşmış olsalar numara dolandırıcıya ait olduğu için delil niteliği taşır. Birşey bilmesek boş boş konuşmayız Hocam az sakin olun.
Ayrıca verdiğiniz örnekte dolandırılan taraf dolandırıcıyı korkutup parasını fazlasıyla geri almış. Bari davası sonuçlanan bir sanal dolandırıcılık örneği verseydiniz de ben de bilgisizliğimden dolayı özür dilerdim. Teşekkürler.

Bari davası sonuçlanan bir sanal dolandırıcılık örneği verseydiniz

Kankam bir daha bir sosyal konusunu argüman olarak sunarken ilk kendin oku ve benim iddiam ile karşılaştır. Attığın sosyal konusunda konu sahibi dolandırıcının telefon numarasının elinde olduğunu ve o şekilde dava açtığını belirtmiş. Attığın sosyal konusunda dolandırılan taraf dolandırıcının telefon numarasına sahip ve büyük olasılıkla WhatsApp, düşük olasılıkla SMS ile konuşup anlaşmışlardır ki ben buna yukarıdaki yazımda karşı çıkmadım. Herhangi bir dava söz konusu olduğunda WhatsApp konuşmaları delil niteliği taşıdığı için BTK'den talep ediliyor ve böylelikle dava uzun sürse de ortada delil olduğu için sonuçlanabiliyor.

Arkadaş 700tl dolandırılmış. Dolandırıcının abisiyle konuşup 1000tl almış ve davayı geri çekmiş. Sanki dolandırıcıya hapis ve para cezası verilmiş gibi niye rage atıyosun bana. Dava açarsa da muhtemelen dava düşer. Muhtemelen iki şahıs discord üzerinden konuşup anlaşmıştır ve dolandırıcı discord hesabı bana ait değil der geçer. Attığı parayı da arkadaşın bana borcu vardı onu attı der. Fakat Whatsapptan falan konuşup anlaşmış olsalar numara dolandırıcıya ait olduğu için delil niteliği taşır. Birşey bilmesek boş boş konuşmayız Hocam az sakin olun.
Ayrıca verdiğiniz örnekte dolandırılan taraf dolandırıcıyı korkutup parasını fazlasıyla geri almış. Bari davası sonuçlanan bir sanal dolandırıcılık örneği verseydiniz de ben de bilgisizliğimden dolayı özür dilerdim. Teşekkürler.
Hocam kusura bakmayin bunun icin...

Ama demissiniz ki "Bu bastan yasadisi bir sey."
Hayir, degil.

Geri
Yukarı