Injustice 2 Steam'de açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Ahsoka

Femtopat
Selam, Steam üzerinden Injustice 2 oyununu indirdim ama oyun açılmıyor. Intro ekranı geliyor ardından kendi kendine kapanıyor. Oyun dosyalarının içerisinden yönetici olarak çalıştırdığımda ise oyun açılıyor ama arka planda kalıyor, hiçbir şekilde ekrana gelmiyor. Çözümünü bilen var mı?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullandığım laptop: HP Victus D1042NT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Steam üzerinden Injustice 2 oyununu indirdim ama oyun açılmıyor. Intro ekranı geliyor ardından kendi kendine kapanıyor. Oyun dosyalarının içerisinden yönetici olarak çalıştırdığımda ise oyun açılıyor ama arka planda kalıyor, hiçbir şekilde ekrana gelmiyor. Çözümünü bilen var mı?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullandığım laptop: HP Victus D1042NT.

Steamdan oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayıp Steam hesabından tamamen çıkış yap görev yöentisine gir oradan da Steam ile ilgili olan her şeyi sonlandır sistemi yeniden başlat ama bunu Steam hesabından çıkış yaptıktan sonra yapman lazım sonra hesaba tekrar giriş yap oyunu açmayı dene işe yarayabilir.

Steam'den oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayıp Steam hesabından tamamen çıkış yap görev yöentisine gir oradan da Steam ile ilgili olan her şeyi sonlandır sistemi yeniden başlat ama bunu Steam hesabından çıkış yaptıktan sonra yapman lazım sonra hesaba tekrar giriş yap oyunu açmayı dene işe yarayabilir.

İlk bu sorunla karşılaşınca dosya bütünlüğünü kontrol etmiştim herhangi bir sorun yoktu. Oyunu sildim ve tekrar yükledim aynı sorun devam ediyor, videodaki oyunun ikinci kere yüklenmiş hali. Az önce de Steam hesabımı her yerden kapatıp tekrar giriş yaptım ama sorun devam ediyor. Başka bir oyunda olmuyor sadece Injustice 2 oyununda oluyor.

İlk bu sorunla karşılaşınca dosya bütünlüğünü kontrol etmiştim herhangi bir sorun yoktu. Oyunu sildim ve tekrar yükledim aynı sorun devam ediyor, videodaki oyunun ikinci kere yüklenmiş hali. Az önce de Steam hesabımı her yerden kapatıp tekrar giriş yaptım ama sorun devam ediyor. Başka bir oyunda olmuyor sadece Injustice 2 oyununda oluyor.

Oyun tam ekran moduna almaya çalıştığında hata veriyor tüm gerekli güncellemeler driver vb kurulu değil mi?

Oyun tam ekran moduna almaya çalıştığında hata veriyor tüm gerekli güncellemeler driver vb kurulu değil mi?

Tam ekran moduna almaya çalıştığımda değil, zaten oyunun kendisi ekrana gelmiyor. Tam ekran veya pencere modu için değiştirme yapamıyorum oyun ekrana gelmediği için. Videoda nasıl olduğunu gösterdim. Steam üzerinden açınca oyun direkt kapanıyor zaten ama ".exe" üzerinden yönetici olarak çalıştırınca oyun arka planda kalıyor ve ekrana gelmiyor. Evet, tüm Windows ve ekran kartı güncellemeleri güncel.

İnternette bulabildiğim tüm kaynaklara baktım, bir sürü de yöntem denedim ama bir çözüm bulamadım maalesef. Daha önce burada bu konu açılmış ama o yöntem de işe yaramadı bende. "Çözüldü: Injustice Steam'de açılmıyor"
Çözüm bulan olursa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı