İnmesi bitmek bilmeyen oyun Forza Horizon 4

herpetr

Kilopat
Daha fazla  
Dün indirmeye başladığım oyun 150 GB barajına yaklaşıyor. 2 tane GTA 5 demektir bu, ne zaman tamamen inecek bilen var mı arkadaşlar?

150 GB yüksek bir değer, bir problem olmuş olmalı. Durdurup yeniden başlatmayı deneyin, olmazsa mecburen yeniden indirmek durumunda kalacaksınız.
En yüksek paket ve bütün DLC'ler olmasına rağmen 77 GB yer kaplıyor bende.

Bana olmuştu. Ben şöyle çözdüm ama garanti vermiyorum. Öyle bir durumda bilgisayarı yeniden başlatıyorum. Uygulama yüklenmiş oluyor. Ama dediğim gibi garanti vermiyorum!

İptal ettim sonrasında yeniden indirmeye başladım 147 gb olarak yeniden başladı yani sıfırlamadı. Üstelik saniyede 1 gb inmeye başladı indirme sınırım 40 katı bu 160 a doğru ilerliyor ancak katı depolama biriminde bu kadar yer kaplamıyor, 300 gb boş alan varken şimdi 297 pes ediyorum.

Oyunun orjinal hali 55gb yer kaplıyor. Buna Dlc felan eklersende arkadaşın söylediği gibi 80e kadar çıkabilir 150 büyük bir rakam.
İptal ettim sonrasında yeniden indirmeye başladım 147 gb olarak yeniden başladı yani sıfırlamadı. Üstelik saniyede 1 gb inmeye başladı indirme sınırım 40 katı bu 160 a doğru ilerliyor ancak katı depolama biriminde bu kadar yer kaplamıyor, 300 gb boş alan varken şimdi 297 pes ediyorum.
İndirdiği dosyaları tamamen sil sistemde hiçbir dosyası kalmasın tekrardan indir, önerim bu olacaktır.

180 GB geride kaldı.
210 da geçti, ağzımı bozmak istemiyorum da eğer AKN kalkmamış olsaydı sinirden şu an bilgisayarıma Linux kuruyor olurdum.
Sorun çözüldü durdurdum ve inse bile artık öfkeden oynayamayacağım lanet bir oyunun sevdasından vazgeçtim, belki Xbox alırım diyordum ama tövbeler olsun Microsoft'un elinden çıkan bir oyuna elimi sürmem, sürecek olana tavsiye etmem. Need for Speed Most Wanted halen daha benim için en iyi yarış oyunu olacak anlaşılan. Kafama ağrılar giriyor halen daha.

76 GB benim arabalar çocukluk aşkı onun için satın aldım bir de Ultimate Edition aldım param yettiği kadar DLC aldım daha alacağım birkaç tane daha var onları da alacağım Game Pass almayı düşünüyorum Game Pass ne işe yarıyor

76 GB benim arabalar çocukluk aşkı onun için satın aldım bir de Ultimate Edition aldım param yettiği kadar DLC aldım daha alacağım birkaç tane daha var onları da alacağım Game Pass almayı düşünüyorum Game Pass ne işe yarıyor
Microsoft'a ait tüm oyunlar ve anlaştığı stüdyoların anlaşmalı oyunlarının bulunduğu, aylık abonelik ile edinebileceğin steam benzeri bir platform.

Yeni konular

Geri
Yukarı