Forza Horizon 4 yedekleme

esen6327

Hectopat
Ben format atmak istiyorum PC'ye oyunu indirmişim yaklaşık 75 GB'a yakın bir şey olması lazım yeniden indirmek istemiyorum Microsoft Store'dan almıştım nasıl dosyalarının yedeğini alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben format atmak istiyorum PC'ye oyunu indirmişim yaklaşık 75 GB'a yakın bir şey olması lazım yeniden indirmek istemiyorum Microsoft store'dan almıştım nasıl dosyalarının yedeğini alabilirim?

Bilgisayarına ikinci bir harddisk takılıysa oyunun belgelerdeki dosyasıyla birlikte oraya atabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Store bu konuda çok kötü. Dosyaları taşısanız bile büyük bir ihtimal oyun açılmayacak ve yeniden kurulum yapmak durumunda kalacaksınız. Aynı şeyi daha önce yaşadım, oyun E diskine kuruluydu ve format sonrası oyun açılmadı, destek ile konuşmam sonrası oyun yedeklemenin olmadığını ve yeniden indirmemi söylediler.

Son düzenleme:
Microsoft Store bu konuda çok kötü. Dosyaları taşısanız bile büyük bir ihtimal oyun açılmayacak ve yeniden kurulum yapmak durumunda kalacaksınız. Aynı şeyi daha önce yaşadım, oyun E diskine kuruluydu ve format sonrası oyunu açılmadı, destek ile konuşmam sonrası oyun yedeklemenin olmadığını ve yeniden indirmemi söylediler.
Hmm öğrendiğim iyi oldu. Geçen denemek için hard diske taşımıştım açıldı tekrar geri taşıdım yine oldu ama demek ki format sonrası sıkıntı çıkarıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı