INNA Resimli Renkli Çıktılı İmzalı Fotoğraf

Ben etmedim. Sadece mesajda öyle. Gerçekte sen de bilemezsin. Sen kandırıyorsun diye ben de seni kandırıyorum. Olamaz mı?
Gerçekte neyi bilemem ben? Bunları yapan benim zaten kimliği ve kişiliği belli olmayan “şahıs” o kişi benim işte, şimdi gidiyorum yarın bugünün rövanşını alırım, sen mi konu açarsın? Yoksa ben mi açayım konuyu? Karar ver gideceğim şimdi yaz da sabah ona göre hareket edeyim, ya da konuyu açacaksan şimdi aç sabah ben cevap yazarım. 😉

Allta ki INNA resmini A4 kağınıda renkli çıktı alıp alacak kişinin istediği yere imzaladıktan sonra alıcıya gönderiyorum. Bu INNA fotoğraflı ve yine benim yani buradaki adımla INNA'ın imzalı renkli A4 çıktısı için istediğim fiyat 1000 TL'dır. Lütfen sadace ciddi alıcılar yazsın. Pazarlık ve takas yoktur. Fiyatta indirim yapılmayacaktır.

Eki Görüntüle 653108
Peki ciddi sanıp fotonun bir yerinde imza aramam ve daha sonrasında acaba İnna'ya imzalatıp mı gönderiyor diye düşünmem. Saygılar.

Gerçekte neyi bilemem ben? Bunları yapan benim zaten kimliği ve kişiliği belli olmayan “şahıs” o kişi benim işte, şimdi gidiyorum yarın bugünün rövanşını alırım, sen mi konu açarsın? Yoksa ben mi açayım konuyu? Karar ver gideceğim şimdi yaz da sabah ona göre hareket edeyim, ya da konuyu açacaksan şimdi aç sabah ben cevap yazarım. 😉
Sen ne istersen. Konu aç öyle gitmeni tavsiye ediyorum.

Bak gene hesap değiştirip beğeni attın. Yakaladım seni.

Eğer gerçekten birden fazla hesabım olsaydı moderatörler beni uçurmuştu şu an. :D

Bu arada asla birden fazla hesap açmam çünkü "Çoklu üyelik." cezası yediğinde moderatör olamıyorsun. Üniversite sınavı sonrası moderatör olamyı düşünüyorum eğer kabul edilirsem.

Sen ne istersen. Konu aç öyle gitmeni tavsiye ediyorum.

Tamam sabah açarım konuyu, konu dışı kategorisine bak bulursun ilk mesajda etiket gitmiyor ya, orada yazışmaya devam ederiz.😉
@Kerem00 ben de moderatörlük başvurusu yapacağım, öyle profesyonel yapacağım ki moderatör olabileceğim😉 ama kimlik gizli kalacak😉 sır perdesinin arkasını görmeyi kim başaracak acaba😀

Geri
Yukarı