İnno 3D GTX 1050 Ti Nasıl Bir Ekran Kartıdır?

Johan Hegg

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşım yeni ekran kartı alacak 4 GB 128 Bit MSI GTX 1050 Ti. Fiyatına baktık 750 - 800 TL arası değişiyor. Bir siteden İnno 3D GTX 1050Ti marka bir ekran kartı buldu, o da 4GB 128 bit, fiyatı 600 lira. Sizce performansı nasıl olur ? İnternetten GTA 5 performansına baktım fakat bütün videolar ruslara ait rusça ayarlar olduğu için pek anlamadım. Bu markayı kullanan var mı aranızda ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsiniz benim de sevdiğim bir firma. Türkiye de yaygın olmadığı için pek bilinmez kalitelidir. :)

Bir site dediğin nanokatalog. com olsa gerek. O sitenin ürünleri yurtdışı garantili. Ancak bu markanın Türkiye distribütörü bulunmakta site yetkilileri bu markada garanti TR içi var diyor yani yurt dışı ile uğraşmazsınız. Ancak ben pek çok incelemesine baktım. Genelde fanları yüksek hızla ötüyor. Almadan önce siz de unboxing review vb. ifadeler ile araştırın.

Aynen bende ilk defa duydum markayı. Pek yaygın olmadığı için biraz şüphelendik. Arkadaşım Asus'un gtx 1050 ti sini alıyor. Teşekkürler yorumlar için.

Boyle markalar genelde yurt disinda satilir bizim ulkemizde pek satilmaz. Hep Asus alinir, MSI alinir. Kullandigim iyidir kafasi. Ha o msrkayi duydum ama pek br fikrim de yok acikcasi :). Siz bilirsiniz eger alirsaniz incelemesini bekliyorum :).

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı