Inno 3D RTX 3060 Twin X2 OC 9.099TL!

Nerde miningte mi? O karti 3 ay kullandım 75 üzerine çıkmadı oyunlarda.

Hocam boşa uğraşmayın. Hepsi sözde sen ve ben gibi 'fanboylar' ile uğraşıyorlar. Tek yapabildikleri de elle tutulur somut veri sunmadan gülme emojisi koymaktır mesajlara.

1649237489609.jpeg

Nerde miningte mi? O karti 3 ay kullandım 75 üzerine çıkmadı oyunlarda.
Miningte tüm mining gruplarına bakabilirsin. Minerlar VRAM sıcaklığını göstermeye başladığından beri MSI kartlar alev almış şekilde herkes çözüm arıyor. Senin baktığın GPU sıcaklığı VRAM sıcaklığı değil üstelik. Bakabilirsiniz tek ben değilim bu sorunu yaşayan.
1649237592779.png

Miningte tüm mining gruplarına bakabilirsin. Minerlar VRAM sıcaklığını göstermeye başladığından beri MSI kartlar alev almış şekilde herkes çözüm arıyor. Senin baktığın GPU sıcaklığı VRAM sıcaklığı değil üstelik. Bakabilirsiniz tek ben değilim bu sorunu yaşayan. Eki Görüntüle 1351498
Benim baktığımın VRAM olmadığını ne biliyorsun? :D Komiksin. O kartlar oyun için yapılmış. Mining için alıpta ısınıyor diye ağlamanın bir mantığı yok. Şu yazdıklarını görünce üzüldüm senin adına. Yazık o kafaya valla.

Yok Zotacmış yok Gainwardmış Innoymuş... bunların hepsini toplasan bir ASUS ROG Strix etmez.
Hadi buna katıldık diyelim, peki fiyatlar? Kartları ezbere markalara göre değerlendirmek pek mantıklı değil. Her nesil modeller arası farklar olur. Tabii bütçe olur, tasarımı hoşuna gidiyordur ROG bir adım önde olur senin için.

Bellek derecesinden bahsediyor arkadaş. GPU değil. Miningte GPU 45 55 arasında olur zaten maksimum :)

Farkındayım akıllı bıdık. Sen GPU ne bilmezken biz GPU açıp bakım yapıyorduk. Benim bahsettiğim VRAM zaten GPU ısısı 60ı geçmiyor ki oyunlarda.

Benim baktığımın VRAM olmadığını ne biliyorsun? :D Komiksin. O kartlar oyun için yapılmış. Mining için alıpta ısınıyor diye ağlamanın bir mantığı yok. Şu yazdıklarını görünce üzüldüm senin adına. Yazık o kafaya valla.
Konu başka yerlere çekilmeye başladı. Marka fanboyluğu yapan arkadaşa sadece 2 markanın iyi olmadığını göstermek isterken böyle yazı yazan kişisin senin yazın kafana. Kullandığın kelimeler zaten belli ediyor akıllı bıdık olduğunu. Ekran kartıyla istediğimi yaparım bu seni alakadar etmez. Serinin sıkıntılı olduğunu söylüyorum fanboyluk yapmak yerine.

Farkındayım akıllı bıdık. Sen GPU ne bilmezken biz GPU açıp bakım yapıyorduk. Benim bahsettiğim VRAM zaten GPU ısısı 60ı geçmiyor ki oyunlarda.
Ya bu nasıl bir kafa acaba? Hakkımda ne biliyorsun ki bilgim hakkında yorum yapıyorsun? Senin gibiler ile konuşmaya, tartışmaya değmez. Önüme bir taş alır ona anlatırım daha iyi. Görmezden geliyorum profilini, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başka yerlere çekilmeye başladı. Marka fanboyluğu yapan arkadaşa sadece 2 markanın iyi olmadığını göstermek isterken böyle yazı yazan kişisin senin yazın kafana. Kullandığın kelimeler zaten belli ediyor akıllı bıdık olduğunu. Ekran kartıyla istediğimi yaparım bu seni alakadar etmez. Serinin sıkıntılı olduğunu söylüyorum fanboyluk yapmak yerine.
Ben MSI değil ASUSçuyum her zaman. SuprimX dediğin cihaz canavar gibi cihaz. Kullanım alanı dışında kullanıpta ağlama o zaman seride sıkıntı falan yok taş gibi kart.
Ya bu nasıl bir kafa acaba? Hakkımda ne biliyorsun ki bilgim hakkında yorum yapıyorsun? Senin gibiler ile konuşmaya, tartışmaya değmez. Önüme bir taş alır ona anlatırım daha iyi. Görmezden geliyorum profilini, iyi forumlar.
Sen çok akıllısın dostum gelmişsin bana GPU ısısı diyorsun. :D Kullandın mı hiç SuprimX ? :D 75 oluyor mu oyunlarda ki ben GPU 75 diyeyim. Mining yapıp ağlamayın burada. Gidin turuncu forumda ağlayın. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadi buna katıldık diyelim, peki fiyatlar? Kartları ezbere markalara göre değerlendirmek pek mantıklı değil. Her nesil modeller arası farklar olur. Tabii bütçe olur, tasarımı hoşuna gidiyordur ROG bir adım önde olur senin için.

Hocam haklısınız. Zaten parası olan bahsettiğim kartları alıyor. Nesil ve modeller arasında hatalı veya çok iyi olan kartlar çıkabilir buna da kesinlikle itiraz etmiyorum. Benim söylemek istediğim konu Nvidia tarafında özellikle Technopat bile sistem tavsiyelerinde sadece MSI ve ASUS kullanıyor örneğin. Ali Güngör beyin bilgisinden kesinlikle şüphe edilmez. Yurt dışında da aynı şekilde. Bu kartlar sadece ülkemizde fanboyluktan dolayı değil yurt dışında da 'first quality' olarak geçiyor. Yoksa dediğinize katılıyorum ve düzgün üslubunuzdan dolayı teşekkür ediyorum. Kısacası bütçesi elveren birisi gidip ROG alır MSI alır veya Aourus elite gibi modelleri alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı