INNO3D 1660 Super Twin X2 nasıldır?

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
INNO3D 1660 Super alsam Gigabyte modeliyle arasındaki fark ne olur? Ne gibi zararları veya eksik yanları olur?

Gigabyte windforce serisi ısınıyor diyen cok kullanıcı gördüm.Gigabyte ekran kartlarına 3yıl RXT serisi ise 4 yıl garanti veriyor diye biliyorum ama onu da hesaba kat.Gigabyte 1660s kullanan iki arkadaşım var onların kartları 67 dereceyi geçmedi.

Arkadaşımda var 80 dereceleri gördü oyun içinde ortalama ise 73-80 arasında.
80 derece zaten normal, ben de Zotac 1660 Super kullanıyorum, Fan hızı otomatik te iken ekran karatını yoracak oyunlar da 80 - 81 derece görüyorum, direkt 80 derece oluyor diye ıssınıyor demek yanlış.
Yani hem ucuz olduğu hem de Gigabyte'dan daha az ısındığı için INNO3D her türlü daha iyidir diyorsunuz.
Arada 20 - 30 derecelik fark olmayacak oynasa oynasa, taş çatlasın 3 derece, hangisi ucuz ise onu alın.

Artı -1 Eksi
Gigabyte'in 1660 Super'i çok ısınıyor onun yerine INNO 3D almanızı tavsiye ederim.
İnsanlar bence bu modeli abartıyor anlık olarak yazıyorum 214 dakikadır rainbow atıyorum ve atmaya devam ediyorum bir yandan değerler bu şekilde ısınma sorunu yok.

Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı