INNO3D 1660 Super Twin X2 nasıldır?

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
INNO3D 1660 Super alsam Gigabyte modeliyle arasındaki fark ne olur? Ne gibi zararları veya eksik yanları olur?

Rust gibi bir oyunda bile 5 saatlik kullanımda 73-74 dereceyi geçmiyor. Çok ısınıyor kısmı tam olarak nerede başlıyor?
Arkadaşlar işte kiminde biraz daha ısınıyor kiminde daha az ısınıyor 80 derece oluyormuş mesela arkadaşta ki 80 derece çok değil. Sizin ekran kartınız 73-74 dereceyi geçmeyebilir. Bulunduğunuz şehrin sıcaklığı, odanın sıcaklığı, nem oranı bir sürü etken var.

Arkadaşlar işte kiminde biraz daha ısınıyor kiminde daha az ısınıyor 80 derece oluyormuş mesela arkadaşta ki 80 derece çok değil. Sizin ekran kartınız 73-74 dereceyi geçmeyebilir. Bulunduğunuz şehrin sıcaklığı, odanın sıcaklığı, nem oranı bir sürü etken var.
O çevre şartlarına bakacak olursak bütün modellerde bizden daha yüksek değerler alacak olan normal değil mi? Gigabyte'ın bu modelinin ne suçu var. :D

Arkadaşlar Gigabyte ısınmıyor diye düşünüyorsanız arkadaşa -1 verirsiniz. Ben INNO3D nasıldır? Alınır mı? diye soruyorum doğru düzgün 1-2 cevap geldi ama 8-9 mesaj var.

Artı -1 Eksi
Arkadaşlar Gigabyte ısınmıyor diye düşünüyorsanız arkadaşa -1 verirsiniz. Ben INNO3D nasıldır? Alınır mı? diye soruyorum doğru düzgün 1-2 cevap geldi ama 8-9 mesaj var.
Alınır 1660 superların tüm modelleri alınır.20 yıllık marka Inno3d.En ucuzunu al stok değerlerinde kullan gitsin.Ben O.C. yapcam dersen MSI gaming X falan çok serin çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı