INNO3D 3X 3070 Ti alınır mı?

mamami55

Femtopat
Daha fazla  
14500 TL şu an sizce alınır mı? Yoksa diğer markalar için Vatan da bir arkadaşım var fiyat bandı MSI ve ASUS için 28000 TL civarı olacak dedi. Sizce ne yapmalıyım?

Fiyatların düşmesini beklemenizi tavsiye ederim maddi sorunum yok diyorsanoz alın ama yazılım olarak daha iyi markalar var ASUS MSI...
Fiyatların düşmesini beklemenizi tavsiye ederim maddi sorunum yok diyorsanoz alın ama yazılım olarak daha iyi markalar var ASUS MSI... Vb.
6 aydır bekliyorum bütün parçalar hazır ekran kartı kaldı sadece bu gidişle diğer parçaların garantisi bitecek :D

Ryzen 9 3900X işlemci
G.Skill Trident Z Neo CL3600 32 GB RAM
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING anakart
Corsair RM750W 80+ Gold güç kaynağı
Samsung 970 EVO 1 TB SSD
Seagate 2 TB 7200RPM hard disk
ASUS ROG STRIX XG27QW monitör
Bunlar heba olacak diye korkuyorum beklerken :D

Bende öyle düşünüyorum ama bir de kaliteli markalar almak var 28000 TL bana abartı geldi biraz Vatan'daki arkadaş biraz abartı söyledi gibi geldi.

Hocam INNO3D de çok kaliteli markadır. GTX serisinde biraz kalitesiz olsa da RTX serisinde gayet gayet iyi. Kart tasarımı çok iyi soğutma açısından da iyi bence kaçırmayın. Alacağınız kart zaten N11 de son 2 tane kalmış.

INNO3D gayet iyi bir marka. Üstelik 3X modelinden bahsediyorsunuz. Soğutma bakımından da gayet yeterli. Kaçırmayın derim.
Ryzen 9 3900X işlemci
G.Skill Trident Z Neo CL3600 32 GB RAM
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING anakart
Corsair RM750W 80+ Gold güç kaynağı
Samsung 970 EVO 1 TB SSD
Seagate 2 TB 7200RPM hard disk
ASUS ROG STRIX XG27QW monitör
topladığım parçalar bunlar eksik gördüğünüz bir şey var mı ayrıca bu soruma da yorum yapabilir misin ? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı