Inno3D ekran kartları nasıldır?

CanDalkılıç

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/İngilizce Öğretmenliği/DEU
Yabancı ve Türk forumlardan okuduğum kadarıyla pek bilinmeyen, daha çok Rusya, Uzak Doğu gibi bölgelerde tanınan bir markaymış. Ekran kartlarıyla ilgili sorunla karşılaşan veya olumsuz bir yorum görmedim ama aralık ayı sistem tavsiyelerinde sayın Ali Güngör Inno3D markası önermediğini söylemişti. Neden önerilmediğini, bu markayla ilgili daha önce sorunla karşılaşmış olan veya konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlar yorum yapabilirler mi acaba ? Çünkü GTX 1060 6GB modelini almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı yorumunda ASrock da tavsiye etmediğini söylüyor. Ben de nedenini bilmiyorum çünkü iki firma da gayet iyi iş yapıyor bence. Ama genel olarak Technopat'ta bir marka isteği olduğunu söyleyebilirim. Üründen çok markaya baktıklarını düşünüyorum.

Önümüzdeki hafta inşallah bi aksilik çıkmazsa bende Inno3D GTX 1060 6GB almayı düşünüyorum. Bende henüz kötü bi yorum okumadım. Şuan 1350 TL fiyatı, Asus 1500 TL'den Msi ise 1650 TL civarından başlıyor. Youtube testlerinde ben bi fps farkı göremedim keza ısınmada aynı şekilde. Hele ki Gaming X ile 400 kimi sitelerde 500 TL'yi bulan fark var açıkçası arada bu fiyata değecek bi performans imkansız :D Markadan tedirgin olan 150-200 TL daha koyup Asus alabilir.

Önümüzdeki hafta inşallah bi aksilik çıkmazsa bende Inno3D GTX 1060 6GB almayı düşünüyorum. Bende henüz kötü bi yorum okumadım. Şuan 1350 TL fiyatı, Asus 1500 TL'den Msi ise 1650 TL civarından başlıyor. Youtube testlerinde ben bi fps farkı göremedim keza ısınmada aynı şekilde. Hele ki Gaming X ile 400 kimi sitelerde 500 TL'yi bulan fark var açıkçası arada bu fiyata değecek bi performans imkansız :D Markadan tedirgin olan 150-200 TL daha koyup Asus alabilir.

Ekran kartını aldıysanız memnun musunuz?

2-3 ay öncesine kadar Inno3D ile diğer markalar arasında 500-600 TL kadar fiyat farkı oluyordu o zaman almak mantıklı olabilirdi. Şu aralar bu fiyat farkı yok 100-150 TL arasında hatta kampanyalı indirimli ürün bulunursa aynı fiyat bile olabilir. Inno3D ni TR de resmi satışı yok yurtdışı satışla alman lazım garanti vb sıkıntıları çekmemek ve kafan rahat olması için bilindik markaları almanı öneririm.
KDV indirimi tarzı şeyleri takım edebilirsin
ASUS Dual Serisi GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 Ekran Kartı 90YV09X4-M0NA00 - Nanokatalog

2-3 ay öncesine kadar Inno3D ile diğer markalar arasında 500-600 TL kadar fiyat farkı oluyordu o zaman almak mantıklı olabilirdi. Şu aralar bu fiyat farkı yok 100-150 TL arasında hatta kampanyalı indirimli ürün bulunursa aynı fiyat bile olabilir. Inno3D ni TR de resmi satışı yok yurtdışı satışla alman lazım garanti vb sıkıntıları çekmemek ve kafan rahat olması için bilindik markaları almanı öneririm.
KDV indirimi tarzı şeyleri takım edebilirsin
ASUS Dual Serisi GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 Ekran Kartı 90YV09X4-M0NA00 - Nanokatalog
Aslında 1300 TL ye galax gtx 1060 exoc 3 GB buldum.

Geri
Yukarı