INNO3D GTX 1650 Super vs MSI Radeon RX 5500 XT Mech 4G OC

Hocam tekrar rahatsız edeceğim sizi ama az önce şöyle bir fiyata denk geldim MSI GTX 1650 Super Ventus XS OC Sizce 1750TL'Ye bunu mu alayım yoksa 1700TL'ye INNO3D markasını mı alayım. 50TL için MSI'dan vazgeçmek istemiyorum hem anakartım hem monitörüm MSI bu yüzden daha fazla uyumluluk içinde çalışır diye düşünüyorum.
Anladım. MSI olduğu için almak istiyorsunuz. MSI şart değil. INNO3D Türkiye'de çok bilinmese de yurt dışında bu konuda çok popüler bir markadır. Bence ikisini de almayın. 1629 TL'ye Galax alın. Galax, yurt dışında INNO3D kadar üne sahip bir marka. Bu da Türkiye'de halen çok bilinmeyen markalardan biri. Soğutması gayet güzel bir ürün.

Anladım. MSI olduğu için almak istiyorsunuz. MSI şart değil. INNO3D Türkiye'de çok bilinmese de yurt dışında bu konuda çok popüler bir markadır. Bence ikisini de almayın. 1629 TL'ye Galax alın. Galax, yurt dışında INNO3D kadar üne sahip bir marka. Bu da Türkiye'de halen çok bilinmeyen markalardan biri. Soğutması gayet güzel bir ürün.

Doğru zaten INNO3D, Zotac ile ortak markadır. Galax'ta aynı şekilde Palit ile ortak bir markadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı