INNO3D GTX 1660 Super alınır mı?

Markayla alakalı bir sorum olacak bilen varsa cevap verebilir bu INNO ve Palit markalarının garantileri nasıl oluyor yurt dışımı diyelim 1 yıl sonra bir şey oldu kiminle irtibata geçmemiz lazım Türkiye'de teknik servisi var mı?
Bu arada hayırlı olsun güle güle kullan.

Geçen hafta Gigabyte Windforce 1660 Super almıştım bugün iade sürecini başlattım. Fanları kronik sorunlu bir sürü insan bundan muzdarip ayrıca malzeme kalitesi 10 liralık bir oyuncağı andırıyor. İade yapıldığında INNO3D düşünüyorum ben de.

Hocam sizin karttan bende düşünüyordum soğutması nasıl siz hangi kasada kaç derece gördünüz.
N11'de garaj Online'dan kartı aldım en sonunda. Tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler. Kart gerçekten iyi. Almayı düşünenlere tavsiye ederim. INNO3D GeForce GTX 1660 Super.

Hocam kaç derece görüyorsunuz tam yükte ve kasanız nedir?

Gigabyte kullan mısınız ya onun için sordum.
Almayı düşünmeyin bile. Fanları kronik sorunlu, malzeme kalitesi berbat ötesi. Soğutması da çok kötü kart 75 derecedeyken 2200 RPM hızında dönüyordu fanlar. İnanılmaz bir gürültüye de yol açıyor. Youtube'da bir inceleme videosunda Inno3d modeli 75 derecedeyken 1600 RPM hızında dönüyordu fanları. Soğutma açısından Inno3d modeli çok çok önde demektir bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı