INNO3D GTX 1660 Super stok ayarlarda 24.5 mh/s veriyor

VIABTC coin değil hocam. Ethash havuzları da var.

Çok isterim.

Tamamdır hocam viabtc yi içinde BTC olunca coin zannettim 😅. Eğer yapamadığınız yer olursa yazarsınız hocam ben bir video bırakayım her konuda danışabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum. Ben özet de geçeyim, ilk olarak MetaMask eklentisini kuracaksınız tarayıcıyınıza hesabınızı kurduktan sonra polygpn ağını eklemeniz lazım. Ondan sonra Ethermine ödeme ayarlarından 2.seçeneği(polygon ağı) seçip MetaMask hesabınızı bağlayacaksınız. Bundan sonra 0.005 ETH olduğu zaman hesabınıza ethleriniz otomatik olarak yatacaktır. En sonunda ethnizi matice çevirip (istediğiniz coini ekleyip istediğiniz coine çevirebilirsiniz ben matic kullanıyorum) binance/binance TR hesabınıza polygon ağını seçip yollayacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya da bakarsınız dediğim gibi.

@st_140523 hocam 2miners ne kadar fee alıyor? Hani oraya Binance Wallet'ı yazıp hiç uğraşmadan çekmek daha mantıklı geldi. Sanırım %1 alıyorlar doğru mu?

Eğer nano veya BTC ile ödeme alırsanız ücret almıyor. Ancak BTC ile ödeme alacaksanız yatırma ağına dikkat etmenizi öneririm. İsterseniz deneyin 2miners stabil olmadı başka havuza geçersiniz 😀. Ben de deneye deneye en sonunda Ethermine'ı seçtim.

Eğer nano veya BTC ile ödeme alırsanız ücret almıyor. Ancak BTC ile ödeme alacaksanız yatırma ağına dikkat etmenizi öneririm. İsterseniz deneyin 2miners stabil olmadı başka havuza geçersiniz 😀. Ben de deneye deneye en sonunda Ethermine'ı seçtim.
Bence %1 ise sorun yok. Zaten tek kart 6 lira alacak alırsa. Şimdi şunu sorayım. LoLMiner ile kazacağız herhalde başka öneriniz varsa açığım tabii. Bat. dosyasına wallet'ı yazdığımızda 24 saatte bir para akışı oluyor doğru muyum? Bu kadar basit mi? Tabii sunucuları falanda yazıyoruz.

Bence %1 ise sorun yok. Zaten tek kart 6 lira alacak alırsa. Şimdi şunu sorayım. lolMiner ile kazacağız herhalde başka öneriniz varsa açığım tabii. BAT. Dosyasına Wallet'ı yazdığımızda 24 saatte bir para akışı oluyor doğru muyum? Bu kadar basit mi? Tabii sunucuları falanda yazıyoruz.

Evet, dosyada sunucu yazıp kendi cüzdan adresinizi yazıyorsunuz. %1 olduğuna eminseniz sorun yok 😀. Herhalde nano veya BTC'nin tek avantajı günlük ödeme alınamsı idi. Diyelim nano olarak ödeme alacaksınız, nano adresinizi girmeniz yetiyor. Ondan sonra 2miners sitesine giriyorsunuz nano adresinizi girip istatistiklerinizi görüyorsunuz.

Evet, dosyada sunucu yazıp kendi cüzdan adresinizi yazıyorsunuz. %1 olduğuna eminseniz sorun yok 😀. Herhalde nano veya BTC'nin tek avantajı günlük ödeme alınamsı idi. Diyelim nano olarak ödeme alacaksınız, nano adresinizi girmeniz yetiyor. Ondan sonra 2miners sitesine giriyorsunuz nano adresinizi girip istatistiklerinizi görüyorsunuz.
Burada öyle yazıyor sanırım.
Ben ETH adresimi yazarım hocam ya. Nano falan uğraşmaya değmez gibi.

Geri
Yukarı