1660 Super 28 MH/s geçmiyor

PorscheSever

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Mining'e yeni başladım ayarlamaları yaptım ancak internetten öğrendiğim kadarıyla düşük MH/s alıyorum genellikle 30 MH/s alıyor benim kartımla aynı olanlar.
T-Rex miner kullanıyorum.
Ayarlarım şu şekilde;
Power: 56.
Core clock: 0
Memory clock: 700
Bellek: Micron
Ancak ne yaptıysam 28.20 MH/s geçmedi. Yardımcı olabilir misiniz?

Power yükselterek deneyebilirsiniz. Kendiniz deneme yanılma ile bulacaksınız. İnternetten copy paste ayar yok maalesef. Benim tüm ayarları oturtmam 1 ayımı aldı. Sabah mininge başlayanlar 5 dakika sonra ayar olmuyor diye konu açıyor. Tek tek saatlerce deneyeceksin en iyi ayarı bulana kadar. Bunun içinde ayarlardan vs. anlaman gerekiyor biraz.

Yanlış bilgi
Her geçen gün senin gibi yeni başlayan minerciler gelince cihazların mhs değeri düşüyor. Mesela sen bugün 28 hms alıyorsun ama yıllar sonra asic cihazların kullanımı arttıkça senin mhs değerin düşüyor yani kazı kazmak zorlaşıyor.
Bu tüm asic cihazları için geçerli Mining Calculator Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash and Monero
Siteden mined/ month düzenli olarak bakabilirsin.

Artı -5 Eksi
Power yükselterek deneyebilirsiniz. Kendiniz deneme yanılma ile bulacaksınız. İnternetten copy paste ayar yok maalesef. Benim tüm ayarları oturtmam 1 ayımı aldı. Sabah mininge başlayanlar 5 dakika sonra ayar olmuyor diye konu açıyor. Tek tek saatlerce deneyeceksin en iyi ayarı bulana kadar. Bunun içinde ayarlardan vs. anlaman gerekiyor biraz.
Denedim ancak power'ı artırınca MH/s düşüyor. Tam ayarları bulamadığım için yazdım zaten belki anlayan biri yardımcı olur diye.
Her geçen gün senin gibi yeni başlayan minerciler gelince cihazların mhs değeri düşüyor. Mesela sen bugün 28 hms alıyorsun ama yıllar sonra asic cihazların kullanımı arttıkça senin mhs değerin düşüyor yani kazı kazmak zorlaşıyor.
Ancak şu an benimle aynı kartı kullanan kişiler benden daha yüksek alıyor.

Denedim ancak Power'ı artırınca MH/s düşüyor. Tam ayarları bulamadığım için yazdım zaten belki anlayan biri yardımcı olur diye.

Bugün ölçtünüz mü hocam her geçen gün kazım zorlaşıyor. Bende 2 hafta önceki ile bugününki kazım değerleri var istersen sana atabilirim.

Artı -1 Eksi
Denedim ancak power'ı artırınca MH/s düşüyor. Tam ayarları bulamadığım için yazdım zaten belki anlayan biri yardımcı olur diye.

Yukarıdaki arkadaş sizi yanlış bilgilendirmiş. Sizin kartınızın mh/s değerinin havuz ile alakası yok. Uygun OC ayarlarını interneti karıştırarak çok rahat bulabilirsin.

Yukarıdaki arkadaş sizi yanlış bilgilendirmiş. Sizin kartınızın mh/s değerinin havuz ile alakası yok. Uygun OC ayarlarını interneti karıştırarak çok rahat bulabilirsin.
Karıştırdım, hepsini denedim ancak maalesef 28.20 üstünü göremiyorum. Farklı miner programları da denedim ama nafile.

1639504213664.png

1639504239609.png

1639504277215.png

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı