INNO3D GTX 1660S nasıldır?

Hocam AMD'de eski sorunları yok, cozuldu.

Hocam RX6600 bir alt seviyesi ne alabilirim peki.

Bu algıyı kim yerleştirdi bu foruma bilmiyorum ama AMD kartların kronikliği falan yok. Radeon X550 ve 6600 GT kartlarından beri piyasaya hakimim. RX 500 serisi evet, sorunluydu. Ancak AMD çok yol aldı. Ayrıca 1660S eski bir kart, bu kartın üzerinde kullanabileceğiniz NVIDIA avantajı fazla yok. Yine zaten bir AMD teknolojisi olan FSR kullanacaksınız çünkü DLSS yok, RT zaten yok. Bilimum diğer teknolojiler yok.

Hocam AMD kullanan birisi değilim ama forumdaki konulara göre soyledim. Bende fazla para vermek istemem tabii ki. 3500TL bütçem var aslında RX6600 bir tık alt seviye kart alsam işimi görür diye düşünüyorum aslında. Battlefield serisi oynayacağım.

Hocam RX6600 bir alt seviyesi ne alabilirim peki.

Hocam AMD kullanan birisi değilim ama forumdaki konulara göre soyledim. Bende fazla para vermek istemem tabii ki. 3500TL bütçem var aslında RX6600 bir tık alt seviye kart alsam işimi görür diye düşünüyorum aslında. Battlefield serisi oynayacağım.
Forumda bu şekilde bir önyargı var, fanboylar yapıyor bunu genelde. Lafım size değil, yanlış anlaşılmasın. Online oynayacaksanız işlemci daha önemli bu arada.

5500XT 8 GB alabilirsin uygun fiyata varsa, istersen elimde 1660 var 3300TL'ye satıyorum.
GTX 1660
Forumda bu şekilde bir önyargı var, fanboylar yapıyor bunu genelde. Lafım size değil, yanlış anlaşılmasın. Online oynayacaksanız işlemci daha önemli bu arada.
Yok hocam estağfurullah. Ryzen 5 3600x var hocam.

Kutu fatura vs varmı hocam. Birde düz ile süper arasinda çok fark varmı acaba ?
Profilime girip bakabilirsin test sonucunu 1660 ile 1660s geciyorum 😄

5500 XT'ye bulaşmayın. 1660'da çok ucuz olmadığı müddetçe önermiyorum, arkadaş kusura bakmasın ama. Onun yerine 1660S daha iyi olur.

5500XT'ye neden bulasmasın? Tas gibi saglam kart hala 8 GB versiyonu, cogu oyunu sıkıntısız oynatacak gucte yer yer 1660'ı bile geciyor.

Profilime girip bakabilirsin test sonucunu 1660 ile 1660s geciyorum 😄

5500XT'ye neden bulasmasın? Tas gibi saglam kart hala 8 GB versiyonu, cogu oyunu sıkıntısız oynatacak gucte yer yer 1660'ı bile geciyor.
5500 XT performans olarak hiçbir lafım yok fakat büyük ihtimalle mining kartı ve 5000 serisi WattMan olarak AMD'nin adını çıkaran seri.

Geri
Yukarı