INNO3D GTX1650 ekran kartı sürücüsü yüklendiğinde renkler turuncu oluyor

Albatheusxd

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Streamer/Gamer
RAM
Crucial ballistix 8GB 3200Mhz Cl15
SSD veya HDD modeli
Netac 240gb
Ekran kartı
gtx1650 inno3d
Anakart
prime h410m-f
İşlemci
İ3 10100f
Dün akşam saatlerinde cenaze için memlekete gitmiştim, eve döndüğümde bilgisayarıma oturdum. Arkadaşların FiveM roleplay sunucusuna girdik ve biraz takıldık. Daha sonra oyunda çıkmadan ekran tamamen turuncu renk oldu. DDU ile sürücüleri tamamen kaldırdım. Ve sorun çözüldü. NVIDIA'nın kendi sitesinden güncel 472.12-WHQL Driver'ını indirdim. Ancak tekrardan ekran turuncu oldu. Daha sonra tekrar DDU ile kaldırdım. Şu anda driver yüklü değil. Renkler gayet düzgün.
Ekran kartı sıcaklıkları gayet normal. Herhangi bir yanma konusu söz konusu olduğunu zannetmiyorum. Nasıl çözüme ulaşabilirim?

Sistemi'de belirteyim;

i3 10100F.
INNO3D GTX1650.
Crucial Ballistix 8 GB 3200MHz CL15.

Sürücü yüklü değilken ekran kartı tam yüke binmez bu yüzden renkler düzgün olabilir, yazılımdan dolayı böyle bir hata yaşıyor olabilirsiniz. En kötü ihtimal kartta teknik bi problem var ve sürücüyü yüklediğinizde kart yüke bindiği için böyle bir tepki gösteriyor olabilir. Teknik servise göstermeniz iyi olur

Sürücü yüklü değilken ekran kartı tam yüke binmez bu yüzden renkler düzgün olabilir, yazılımdan dolayı böyle bir hata yaşıyor olabilirsiniz. En kötü ihtimal kartta teknik bi problem var ve sürücüyü yüklediğinizde kart yüke bindiği için böyle bir tepki gösteriyor olabilir. Teknik servise göstermeniz iyi olur
Sürücleri Windows Update'den İndirdim Şuan Bir Sorun yok. Ekran Turuncu Olmadı Çok Şükür. Sık Oynadığım oyunlarda test ettim şuan düzgün çalışıyor kart.

Sürücleri Windows Update'den İndirdim Şuan Bir Sorun yok. Ekran Turuncu Olmadı Çok Şükür. Sık Oynadığım oyunlarda test ettim şuan düzgün çalışıyor kart.
Sevindirici, Nvidia tarafında böyle bi sürücü hatası yaşamanız şanssızlık. Genelde amd sürücülerinde bu tip hatalar biraz daha fazla olabiliyor özellikle eski sürüm ekran kartlarında.

Geri
Yukarı