Inno3D nasıl bir markadır?

Inno3D'nin Resmi Web Sitesi'nde "Türkiye Resmi Distribütörü bilgisi yok ve Türkiye için Resmi mağaza veya merkezde yok."
"PCPartner" şirketine ait olan bu firma söylenenlere göre iyi kartlar üretiyor. Yurt dışında Çok popüler Türkiye içinde yeni yeni duyulmaya başlamış kaliteli kartlar üreten bir firma olması dikkat çekiyor. İnternet'te kartlarla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşayan şikayeti olan göremedim. Hepsi bir yana Türkiye pazarında Bir Resmi Distribütör veya bir servis olması gerekiyor.
Öte yandan bildiğimiz Türkiye pazarındaki "PALIT, GALAX, PNY, EVGA" vb. markaları gibi sağlam kartları var..
PALIT > Akortek Bilişim (Distribütör)
GALAX > Akortek Bilişim, Hepsiburada, Teknobiyotik (Distribütör)
PNY > Amazon ve Nvidia mağazaları (E-Ticaret üzerinden satın alımlarda ve Resmi Distribütör değiller)
EVGA > Amazon, Vatan, ve İtopya (Perakende ve Online olarak Satış ve destek veriyorlar. Resmi Distribütör değiller)
INNO3D adına konuşuyorum ama bir arıza veya şikayet durumunda doğrudan resmi servis karşılığı yok... Eğer söylentiler doğru ise Sinerji tam anlamıyla karşılıyorsa sıkıntı yok ama hizmet açısından bana pek güvenli gelmiyor... Şimdiye kadarda kartlarla ilgili henüz problem yaşayan yok Yinede Size kalmış Satın alıp kullanmak size kalmış iyi günler.. Yıllar sonra Konuyu hortlattık bu arada :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı