INNO3D NVIDIA RTX 3070 Twin X2 OC 8 GB alınır mı?

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
AralGame Promotör

Linkte ki belirtmiş oldugum modelin fiyatı günümüze göre çok uygun oldugunu düşünüyorum. Hemde garantisi olduğu için değer mi bu fiyata yoksa RTX 3060 Ti almam için bir sebep var mı?

Linkte ki belirtmiş oldugum modelin fiyatı günümüze göre çok uygun oldugunu düşünüyorum. Hemde garantisi olduğu için değer mi bu fiyata yoksa RTX 3060 Ti almam için bir sebep var mı?
İthalatçı garantili haberiniz olsun.

Sadece kutusu açık demiş satıcı, ürünün içi açık olsa bile, ne zaman ne kadar kullanıldığını görebileceğim BIOS'da bir ayar vs var mı?

Test edildi diyor yani kullanılmış ürün. Öyle bir ayar yok. Ne kadar test edilmiş ne kadar kullanılmış maalesef sen göremezsin. Bunu bilip göremediğimiz için alınmaz dedim. Gene de takdir sizin.

Kullanılsada garantisi olması bence iyi ? Öneriniz nedir ?
Eğer satıcı test etmenize izin veriyorsa hem FurMark testinde ısınma ve FPS değerlerine bakın hem de oyun testlerini yapın, ayrıca ekran kartının dış kasasında sorun olup olmadığına da bakın. Eğer izin vermiyorlarsa hiç bakmayın bile o karta. Aynı modeldeki RTX 3060 TI ile aynı fiyatta olması da garip.

Gerçi sanmıyorum test edebileceğinizi, sonuçta 2. el bile demiyorlar. Ben almam. Bunu almak yerine aynı fiyattaki sıfır RTX 3060 TI modellerine bakabilirsiniz. RTX 3060 TI ile 3070 arasında çok fark yok, üstüne ikisi de güncel ve yüksek düzey sistem isteyen oyunların hepsini ultra ayarlarda sabit 60 FPS oynatabiliyor. Bu tür oyunlarda FPS farkı ortalama 8-10 iken risk almaya değmez.

Son düzenleme:
Eğer satıcı test etmenize izin veriyorsa hem FurMark testinde ısınma ve FPS değerlerine bakın hem de oyun testlerini yapın, ayrıca ekran kartının dış kasasında sorun olup olmadığına da bakın. Eğer izin vermiyorlarsa hiç bakmayın bile o karta. Aynı modeldeki RTX 3060 TI ile aynı fiyatta olması da garip.

Gerçi sanmıyorum test edebileceğinizi, sonuçta 2. el bile demiyorlar. Ben almam. Bunu almak yerine aynı fiyattaki sıfır RTX 3060 TI modellerine bakabilirsiniz. RTX 3060 TI ile 3070 arasında çok fark yok, üstüne ikisi de güncel ve yüksek düzey sistem isteyen oyunların hepsini ultra ayarlarda sabit 60 FPS oynatabiliyor. Bu tür oyunlarda FPS farkı ortalama 8-10 iken risk almaya değmez.
Satıcıyla mesajlaşmalarımda deneyebilirsiniz dedi. Ekran görüntüleri de elimde duruyor alacağım platforma sunduğumda en kötü açık kutu geldi deyip gönderebilirim. Sanırım yarına elime ulaşacak şans dileyin.

Arkadaşlar herkese selamlar, kart elime ulaştı, ısı değerleri çok güzel, kesinlikle öneririm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı