INNO3D RTX 2070 Super ICHILL X3 Nasıldır?

alidagoglu

Decapat
Merhaba dostlar! Bundan 2-3 saat önce INNO3D RTX 2070 Super ICHILL X3 ekran kartı aldım. Ürünü ilk defa duyduğum için aklımda bir şüphe var, size danışayım dedim. Bu kart nasıldır? Pişman olur muyum? Değerli yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Merhaba dostlar! Bundan 2-3 saat önce INNO3D RTX 2070 Super ICHILL X3 ekran kartı aldım. Ürünü ilk defa duyduğum için aklımda bir şüphe var, size danışayım dedim. Bu kart nasıldır? Pişman olur muyum? Değerli yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Canavar gibidir. Performans ve görüntü olarak hatırı sayılır bir seviyede.

Baya janjanlı bir kartmış. Üstündeki ekran çok hoşuma gitti. Eğer CW sorunu da yoksa uzun süre götürür.

1602458702481.png

INNO3D markası gayet kaliteli ve güvenilir bir markadır, şüpheniz olmasın. 2070Super de aynı şekilde kaliteli ve performanslı bir kart. Hayırlı olsun.

İçim biraz olsun rahatladı çok teşekkürler!
Güzel bir ekran kartı. Bir problem çıkartmaz ama fiyatı bana tuzlu geldi. Onun yerine RX5700 XT almanı tavsiye ederdim. (Savaş başlatmak istemiyorum. Gülecek arkadaşlarda kendini belli eder zaten.) :)

NVIDIA kart seviyorum diye 2070 Super baktım hep. AMD ile ufak bir önyargım var o da benden kaynaklı yoksa canavar olduğunu ben de biliyorum :) teşekkürler değerli yorumun için.

Ben iki fanlı olanı kullanıyorum,cok memnunum,ichill daha üst model,iyi günlerde kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı