INNO3D RTX 3060 Ti alınır mı?

Alınmaz değil bütçe varsa az farkla ASUS yapsın daha iyi olur diye dedim biliyorum her şeyi merak etme :D anakart önemli bileşen arıza çıkarırsa emek boşa gider.

Yok beni yanlış anlamayın estağfurullah. "bilmediğiniz için mi" derken kötü anlamda değil "daha önce görmedim, bu markayı kullanan kişi görmedim" tarzında dedim yanlış anlaşıydıysam kusura bakmayın :) ben de o sistemi çok yakın zamanda alacağım gözüme çarpmıştı ama sıkıntı olmaz diye düşünmüştüm ondan sordum.

Yok beni yanlış anlamayın estağfurullah. "bilmediğiniz için mi" derken kötü anlamda değil "daha önce görmedim, bu markayı kullanan kişi görmedim" tarzında dedim yanlış anlaşıydıysam kusura bakmayın :) ben de o sistemi çok yakın zamanda alacağım gözüme çarpmıştı ama sıkıntı olmaz diye düşünmüştüm ondan sordum.
Sana ben Asus diye özelleştir demiştim geçen zaten knk :D

Sana ben ASUS diye özelleştir demiştim geçen zaten kanka :D

Unutmuşsun sanırım insanlık hali :) büyük ihtimal bütçeyi aşmasın diye dedin diye düşünüyorum

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-13_170058540.png
    resim_2023-02-13_170058540.png
    91,9 KB · Görüntüleme: 49
Unutmuşsun sanırım insanlık hali :) büyük ihtimal bütçeyi aşmasın diye dedin diye düşünüyorum
Aynen karıştırdım bütçen yok diye mecburi önermedim monitörde dahildi seninkine. Yayın falanda yapacagın için 1tb ssd vs ekledik. Maalesef asus b450 falanda çıkarmışlar sistemden yoksa yine onu önerirdim az farkla yada gigabyte. Ama yukardada dedigim gibi alınmaz degil.

Aynen karıştırdım bütçen yok diye mecburi önermedim monitörde dahildi seninkine. Yayın falanda yapacagın için 1TB SSD vs ekledik. Maalesef ASUS B450 falanda çıkarmışlar sistemden yoksa yine onu önerirdim az farkla ya da Gigabyte. Ama yukarıdada dedigim gibi alınmaz degil.

Eyvallah kankam harbi adamsın :) söylediğin sistemi aynı şekilde alacağım zaten. Benim istediğim şeyleri bayağı özetlemişsin.

Gamegaraj sistem alıyorsunuz galiba sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum İNNO kalitelidir.
Merhaba yorumunuzu gördüm de bu sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Hangi sistemi tercih edersiniz?

Dosya Ekleri

• PC deneme.PNG
    PC deneme.PNG
    59 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    41,3 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Geri
Yukarı