Elektronik INNO3D RTX 3070 9.999 TL

• Konuyu başlatan fiu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
Kutusu açık gönderiyorlar o kısma dikkat edin. Fatura tarihinden itibaren garanti başlatıyorlar ama o kısımda sıkıntı yok.

Ürün tahminimce hazır Gamegaraj sisteminden sökülmüş ve tekrar paketlenmiş. Garanti konusunda sorun çıkaracağını sanmam. Değerlendirilebilir.

@195353 Sanmıyorum. Yorumlarda satıcı ısrarla Gamegaraj ürün olduğunu ve kısa süreli test edildiğini belirtmiş. Yani buradan ürünün Gamegaraj hazır sistemle gelen (kutusundan çıkarılmış.) ürün olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Kapalı kutu değil yani.

@195353 Sanmıyorum. Yorumlarda satıcı ısrarla Gamegaraj ürün olduğunu ve kısa süreli test edildiğini belirtmiş. Yani buradan ürünün Gamegaraj hazır sistemle gelen (kutusundan çıkarılmış.) ürün olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Kapalı kutu değil yani.
Trendyol koruma bantlı olmayan, kutusu açılmış vs ürünlerin net bir şekilde -göze çarpacak şekilde ifade edilmesini satıcılardan istemek zorunda.. siz söyleyince satıcının cevaplarını görünce bende mining yapılmış, kullanışmış, açık kutu olduğunu tabi ki anladım. fakat bu iş böyle olmamalı. satıcılar böyle ürünleri müşterinin gözüne batacak ve çok belirgin birşekilde fiyat nasıl göze çarpıyorsa o şekilde belirtmeli ancak o zaman sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı