INNO3D RTX4080 üzer mi?

Murotr

Hectopat
Daha fazla  
INNO3D RTX4080 X3 16 GB 256bit DX12 PCI-e 4.0 GDDR6X ekran kartı siparişi verdim. En uygun fiyatlısı buydu diğer markaların arasında. Bayağı fazla fark var. Bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Sizce üzer mi?
Kullanacağım sistem 7700X işlemci 2K IPS monitör ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır INNO3D GTX 1650 Super modelini kullanıyorum soğutması olsun performansı olsun hiçbir sorun yaşamadım. Üzeceğini hiç sanmıyorum hayırlı olsun.

INNO3D RTX4080 X3 16 GB 256bit DX12 PCI-e 4.0 GDDR6X ekran kartı siparişi verdim. En uygun fiyatlısı buydu diğer markaların arasında. Bayağı fazla fark var. Bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Sizce üzer mi?

Üzmez merak etmeyin hayırlı olsun.

Hocam ben RTX 4080 alsam öyle INNO3D gibi bir kart istemezdim 4080 sonuçta almışken bir MSI ROG Gigabyte falan güzel giderdi üzer mi üzmez tabii ki hayırlı olsun.

28000'e aldım bahsettiğin kartlar MSI 5 10k fark var aralarında oda kampanya yakalarsam stok bitmeden ışık hızında kaplan lazım kartı Gaming gecesi gibi kampanyalarda. Kart aynı kart soğutma farkı o kadar o paraya fazla bence.
Birisi bizzat test etmiş sıcaklıklar gayet iyi görünüyor üzmeyecek gibi duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Konuyu güncelliyorum bu kartla oyunlarda taş çatlasın 65. dereceyi geçtiğini görmedim soğutması gayet başarılı bizzat kullanıyorum sırf soğutma falan diye kat kat fazla fiyat biçen isteyen markalara kanmayın. Alacak olan arkadaşların kafasında bir fikir oluşması yardımcı olmak için son karar sizlerin tabii ki. ASUS TUF GT501 kasa ile kullanıyorum.

Konuyu güncelliyorum bu kartla oyunlarda taş çatlasın 65. dereceyi geçtiğini görmedim soğutması gayet başarılı bizzat kullanıyorum sırf soğutma falan diye kat kat fazla fiyat biçen isteyen markalara kanmayın. Alacak olan arkadaşların kafasında bir fikir oluşması yardımcı olmak için son karar sizlerin tabii ki. ASUS TUF GT501 kasa ile kullanıyorum.
Hocam aradan geçen zamana rağmen hâlâ memnun musunuz? Isınma konusunda görüşünüz nedir. Ayrıca bu kartta 0db fan özelliği var mı?

Hocam aradan geçen zamana rağmen hâlâ memnun musunuz? Isınma konusunda görüşünüz nedir? Ayrıca bu kartta 0dB fan özelliği var mı?

Var fanlar boşta iken çalışmıyor ve memnunum gayet serin kart en baba oyunda 70 dereceye geldi en fazla beni bu sistemde bir sıvı soğutma üzdü 7900x3D işlemcim coguar Aqua 360 var kronik sorunlu bir soğutma GameGaraj gönderin değişim ya da iade yardımcı oluruz dediler. Yeni soğutma alacağım sistem monitör dahil TUF serisi LC ll 360 TUF alabilirm iyi bir indirim yakalarsam.

Var fanlar boşta iken çalışmıyor ve memnunum gayet serin kart en baba oyunda 70 dereceye geldi en fazla beni bu sistemde bir sıvı soğutma üzdü 7900x3D işlemcim coguar Aqua 360 var kronik sorunlu bir soğutma GameGaraj gönderin değişim ya da iade yardımcı oluruz dediler. Yeni soğutma alacağım sistem monitör dahil TUF serisi LC ll 360 TUF alabilirm iyi bir indirim yakalarsam.
Hocam sizin kartın birebir modeli bu doğru mudur? Alacağım için soruyorum. Gainward Phoenix 4080 aldım geri iade ettim kart 80 derecelere kadar hızlı bir şekilde ulaşıyordu çünkü, soğutmasını beğenmedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-08-23-18-15-317_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-08-23-18-15-317_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı