INNO3D veya PNY RTX 3070 alınır mı?

X4 burada daha ucuz.

Site tamamen güvenli midir?
Inno3d nin bu modelini biliyorum fakat iyi bir kasa kullanmanız lazım. Corsair Spec Delta gibi bir kasada kullanırsan 80'li dereceleri görürsün.
Kasam

Bende aldım İnno3d Rtx 3070 İchill x4
Yamaxstore'dan aldım. Mağaza çok ilgili ve hemen kargo yaptı. Ürünü çok sağlam paketleyip gönderiyorlar bilginize. 12 Aralıkta aldım o zamanlar 6800 TL fiyatı.

Bu güne kadar deneyimi mi söylemek gerekirse. Tek kelime ile muazzam. Hem şık hem güçlü performans hemde serin çalışıyor. Arka plakası çok iyi sıcak temasını termal pedler ile dışarı aktarıyor ki arka plaka sıcak havayı kolay atılması için yer yer fanların olduğu bölümler şeritli delikli. Fanları tam güç çalışırsam bile beni rahatsız etmiyor ki sizi %40 50 de hiç etmez. Ayrıca küçük fan öyle her zaman dönmüyor 60 dereceden sonra çalışıyor ve o da ses yapmıyor. Diğer fanlar normal 55ten sonra çalışıyor. Kartın Rgb ve fan uygulaması mevcut, basit. Diğer hususta fanların tasarımı Msi ile aynı gibi ben fark göremedim. Toz tutmuyor 2 haftadır oynuyorum. Aklıma gelenleri yazdım fiyatına göre süper bir ürün. 2080ti den bir tık fazla performans oran belirlemek gerekirse %5 ila %15 arası, zaten Nvidia bu şekilde açıklama yapmıştı. Benim kasam bu şekilde. Hep serin :) Bir de son olarak tabi ki kendi görüşüm ben Palit Gamerock modelini hiç beğenmiyorum ön yüzü bulanık gibi ne bilim yamuk gibi hani çok amatör gibi bir hissiyat veriyor. Bu iki kartın ön yüzlerini ve fanlarını kıyaslayın bir derim.
IMG_20201211_235750.jpg

Bende aldım İnno3d Rtx 3070 İchill x4
Yamaxstore'dan aldım. Mağaza çok ilgili ve hemen kargo yaptı. Ürünü çok sağlam paketleyip gönderiyorlar bilginize. 12 Aralıkta aldım o zamanlar 6800 TL fiyatı.

Bu güne kadar deneyimi mi söylemek gerekirse. Tek kelime ile muazzam. Hem şık hem güçlü performans hemde serin çalışıyor. Arka plakası çok iyi sıcak temasını termal pedler ile dışarı aktarıyor ki arka plaka sıcak havayı kolay atılması için yer yer fanların olduğu bölümler şeritli delikli. Fanları tam güç çalışırsam bile beni rahatsız etmiyor ki sizi %40 50 de hiç etmez. Ayrıca küçük fan öyle her zaman dönmüyor 60 dereceden sonra çalışıyor ve o da ses yapmıyor. Diğer fanlar normal 55ten sonra çalışıyor. Kartın Rgb ve fan uygulaması mevcut, basit. Diğer hususta fanların tasarımı Msi ile aynı gibi ben fark göremedim. Toz tutmuyor 2 haftadır oynuyorum. Aklıma gelenleri yazdım fiyatına göre süper bir ürün. 2080ti den bir tık fazla performans oran belirlemek gerekirse %5 ila %15 arası, zaten Nvidia bu şekilde açıklama yapmıştı. Benim kasam bu şekilde. Hep serin :) Bir de son olarak tabi ki kendi görüşüm ben Palit Gamerock modelini hiç beğenmiyorum ön yüzü bulanık gibi ne bilim yamuk gibi hani çok amatör gibi bir hissiyat veriyor. Bu iki kartın ön yüzlerini ve fanlarını kıyaslayın bir derim.Eki Görüntüle 808027
Öncelikle teşekkür ederim bende tam vazgeçiyordum alan yok diye 😃 işlemcin nedir? Darboğaz sorunu yaşıyor musun.

Öncelikle teşekkür ederim bende tam vazgeçiyordum alan yok diye 😃 işlemcin nedir? Darboğaz sorunu yaşıyor musun.
Hayır herhangi bir darboğaz söz konusu değil. İşlemcim Ryzen 7 3700x. Gayet güzel besliyor. Furmark ta 45 dakika yükte çalıştırdım kartı en fazla gördüğü sıcaklık 66 67 oldu. Fanlar bu esnada %44 45 çalışıyordu

Geri
Yukarı