"Input Not Support" hatası

Rows

Centipat
Daha fazla  
PC 1366-768 destekliyor ama 1280-1024 çektim ve bu hatayı verdi düzelmiyor. Ne yapmam lazım?

IMG_20220701_214501.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız zaman ki monitör yenileme hızı nedir ?

60 HZ 70 HZ 75 HZ , işbu aralıkta kullanmanız gerek .

Ayrıca monitörünüz hangi çözünürlüğü destekliyorsa ve hangi ekran tazeleme hızında kullanılıyorsa onda kullanmanız en iyisi .

Desteklenmeyenler monitörünüze zarar verir .

Monitör AOC mu?

Evet AOC.

Kullandığınız zaman ki monitör yenileme hızı nedir?

60 Hz 70 Hz 75 Hz, işbu aralıkta kullanmanız gerek.

Ayrıca monitörünüz hangi çözünürlüğü destekliyorsa ve hangi ekran tazeleme hızında kullanılıyorsa onda kullanmanız en iyisi.

Desteklenmeyenler monitörünüze zarar verir.

60 Hz ama 1280-1024 olunca 75 Hz oluyordu ama şimdi olmuyor yapamıyorum 1280-1024 CS:GO'da 4:3 yapacaktım olmadı gene aynı hata önceden oluyordu ama.

Evet AOC.

60 Hz ama 1280-1024 olunca 75 Hz oluyordu ama şimdi olmuyor yapamıyorum 1280-1024 CS:GO'da 4:3 yapacaktım olmadı gene aynı hata önceden oluyordu ama.
Monitör sürücüsünü aygıt yöneticisinden kaldırın , ve yerine eski sürücünüzü kurun .
Yeni sürücüyle uyumsuzluk yaşayabilirsiniz , Aygıt yöneticisi monitörlerden monitörünüzü kaldırıp uygun sürücüyle tekrar 75 HZ yapmayı deneyin sorun düzelecektir .

Monitör sürücüsünü aygıt yöneticisinden kaldırın , ve yerine eski sürücünüzü kurun .
Yeni sürücüyle uyumsuzluk yaşayabilirsiniz , Aygıt yöneticisi monitörlerden monitörünüzü kaldırıp uygun sürücüyle tekrar 75 HZ yapmayı deneyin sorun düzelecektir .
cihazı kaldırırsam ekran gitmezmi?

Geri
Yukarı