"Input Not Support" hatası

Rows

Centipat
Daha fazla  
PC 1366-768 destekliyor ama 1280-1024 çektim ve bu hatayı verdi düzelmiyor. Ne yapmam lazım?

IMG_20220701_214501.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
korkuyorum hatayı alıcam diye

Alsanız bir önemi yok , sürücü dediğiniz internetten indirin kurun . Uyguladıktan sonra görüntü gelmezse 14 saniye sonra kendi tekrar eski ayarına döner .

Uyguladığında da sorun olmaz .

Input Not Support hatasının bu sorunu sıkıntılı bir şey dğei l.

korkuyorum hatayı alıcam diye

Yaptım ve ınput not Support hatasını aldım neyse ki 15 saniye bekleyerek kendi çözünürlüğüne geri döndü.

İnternetten eski sürücünüzü sürücü versiyonu bulup onu indirip kuracaksınız 75 HZ ayarında kullanacaksınız .

Alsanız bir önemi yok, sürücü dediğiniz internetten indirin kurun. Uyguladıktan sonra görüntü gelmezse 14 saniye sonra kendi tekrar eski ayarına döner.

Uyguladığında da sorun olmaz.

Input not Support hatasının bu sorunu sıkıntılı bir şey dğei l.

İnternetten eski sürücünüzü sürücü versiyonu bulup onu indirip kuracaksınız 75 Hz ayarında kullanacaksınız.

Sürücüyü güncellersem 1280-1024 yapabilir miyim?

Sürücüyü güncellersem 1280-1024 yapabilir miyim?

Sürücünün önceden kullandığınız versiyon olanı yani o zamanlar kurduğunuz versiyon sürücüyü monitör sürücüsünü kurarsanız aynı şekilde 1280x1024 kullanmaya devam edersiniz .

Tabi monitör hız aşırtma yapmadıysanız , ekran tazeleme oranlarında değişiklik falan .

Sürücünün önceden kullandığınız versiyon olanı yani o zamanlar kurduğunuz versiyon sürücüyü monitör sürücüsünü kurarsanız aynı şekilde 1280x1024 kullanmaya devam edersiniz .

Tabi monitör hız aşırtma yapmadıysanız , ekran tazeleme oranlarında değişiklik falan .
sürücüyü nerden bulacağım

Monitörün ismini unuttum :D
Monitörün kutusunda koca koca harflerle yazar . Monitörden çıkan kullanım kitapçığında yazar kutusundan . 1280x1024 kullanmanız WideScreen bir monitörü yani o da acayip tabi .

1366x768 bir geniş ekran çözünürlüktür , bunu 1280x1024 yapsanız görüntü bulanık kötü olur .

Monitörün kutusunda koca koca harflerle yazar. Monitörden çıkan kullanım kitapçığında yazar kutusundan. 1280x1024 kullanmanız widescreen bir monitörü yani o da acayip tabii.

1366x768 bir geniş ekran çözünürlüktür, bunu 1280x1024 yapsanız görüntü bulanık kötü olur.

Monitörün kutusu yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı