İnşaat mühendisliği için notebook tavsiyesi

Bende ilk başta msi alacaktım fakat performans olarak monster daha iyi.
Benim bölümümde medya, edius gibi programlar kullanıp render yapıcam. Uygun bir fiyata Monster sipariş verdim dün. Sende bir bak istersen.. Bu arada monster yetkilileri çok ilgi gösteriyorlar.

MONSTER® ABRA A5 V5.2.2 15.6"

Benim bölümümde medya, edius gibi programlar kullanıp render yapıcam. Uygun bir fiyata Monster sipariş verdim dün. Sende bir bak istersen.. Bu arada monster yetkilileri çok ilgi gösteriyorlar.

Monster musteri hizmetleriyle görüşecegim. Servis işini garantiye bağlayabilirsem bende siparis veririm.

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=477896&kat=6453&lang=tr-TR
Monster Tulpar T7 daha iyi. Hem skylake hem de GTX 970 bulunmakta. Öğrenci indirimini kullanıp 4600TL yapar notebookun fiyatını :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı