Yazılım Mühendisliği için Notebook Tavsiyesi

VladDracuLA

Centipat
Bu sene yazılım mühendisliğini kazandım ve yeni bir notebook almak istiyorum. Maksimum 5500₺ bütçem var. Çok fazla oyun oynayan birisi olmasam da en azından GTX 1050 ekran kartı olan ve en önemlisi kronik sorunları olmayan (HP notebooklarda ısınma sorunu gibi) bir marka veya model önerir misiniz?

Bu sene yazılım mühendisliğini kazandım ve yeni bir notebook almak istiyorum. Maksimum 5500₺ bütçem var. Çok fazla oyun oynayan birisi olmasam da en azından GTX 1050 ekran kartı olan ve en önemlisi kronik sorunları olmayan (HP notebooklarda ısınma sorunu gibi) bir marka veya model önerir misiniz?
Kanka kaç puanla kazandın. Bana biraz öneri yapabilir misin ? Bide İstanbul damı Üniversiten laptop olarak ise monster notebooklar var belirttiğin bütçede hepsiburada'da dell var 1050 ti 6k'ya dell'de sağlamdır. Bilgine

Kanka kaç puanla kazandın. Bana biraz öneri yapabilir misin ? Bide İstanbul damı Üniversiten laptop olarak ise monster notebooklar var belirttiğin bütçede hepsiburada'da dell var 1050 ti 6k'ya dell'de sağlamdır. Bilgine
Sayısalda 320 puan aldım. İstanbul'da değil Kendi şehrimde (Elazığ) da. Aslında yerleştirme sonuçları açıklanmadı ama burası garanti geliyor şimdiden indirim varken alışveriş yapayım dedim. Dell notebooklara baktım XPS modellerinden düşük modellerin bazılarında bataryaları ile ilgili sorun yaşıyanlarla karşılaştım ve teknik servisinden hiç memnun değillermiş tavsiyen için sağol.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı