İnşallah Gerçek Değildir | Everest DLM-355 makro nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şaka mısınız? Ne kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Sadece iftira atıyorsunuz. Amacınız nedir?
Peki hesabının gerçek olup olmadığını biliyor muyuz? Kendisi ya da hesabın sahibi bizi aydınlattı mı? Burada çifte hesap yasaksa kural herkes için geçerli olmalı, madem onlar açıyor biz de kafamıza göre yan hesapla kendimizi haklı gösterelim.
Peki siz hesabı kullanıyorsunuz, kendinizin kim olduğunu bilmiyor musunuz? Sitenin giriş kayıtlarının hepsi sizde mevcut.

@Lodge Arkadaşların talebi gayet makul. Daha önceki mesajları da oku, sen Recep Baltaş`ın yan hesabısın dememişler. Bu iddiaları çürütmesini istemişler.

Ülkedeki en büyük ilk 3 teknoloji forumunda biri rastgele moderatör alacak değil. Hepsi birbirini tanıyordur ve moderatörler illaki size kendini kanıtlamak için "selam ben Mikail fidan yemin ederim gerçekten technopat moderatörü benim. Fake değilim" diyecek değil.

Kimse kusura bakmasın ama, yanlış işte. Ülkemizde herkesin 1000₺'lik klavye alacak hali yok, keşke alım gücü yüksek olsa, böyle bir şey olsa. Ama yok! İnsanlar 50₺'lik fare alıp kendilerini mutlu edebilirler. Bunu ben de yaptım, o da yaptı, şu da yaptı. Ayrıca, yanlış bir şeyi savunmak nedir Allah aşkına. Yanlış işte, üslup bal gibi de iğneliyici bir üslup. Adam nazikçe bir soru almış ve gelen cevap çok kaba. Allah aşkına arkadaşlar yapmayın, etmeyin.

@Domocibu Çok zor bir şey istemedik biz arkadaştan. Forumun en üst yönetim kadrosundan birinden bu istekte bulunduk, kendisi cevaplayana kadar beni yok yazın.

Birileri daha çıkıp 8 gözlü ve 4 kollu olduğumu öne sürmeden önce bu dramayı burada sonlandırmak zorundayım. Başka dramalarda görüşmek üzere ☺
Ülkemizde herkesin 1000₺'lik klavye alacak hali yok.
Doğrudur ama o zamanlar, yani 6 sene kadar önce 15 liraya çok güzel klavye alınabiliyordu. 50 TL verip kazıklanmaya gerek de yoktu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı