İnsanlar çok mutsuz ve üzgün

Ekonomi sağ olsun şu karantinadan önce her şey çok iyiydi karantina ortalarına kadar bayağı zevkliydi fakat sonrası yavaştan zevk algimi kaybetmeye başladım her gün okula git gel robot gibi çalışıyor beynim aslında her gün uyu sınıfta konuşan insanları izle dolmuşa bin eve git bilemiyorum artık...

Ahh hocam ya insanlar şöyle kafa dağıtmak için birkaç bir şeyler alamıyor. Ben mesela teknolojik ürünler almayı çok severim aşırı severim ama maalesef işte. A101'de torku ice tea var 500 ML 2 lira alıp deneyebilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam allah sizi inandırsın, yurtta okuldan evci arkadaşlara sipariş veriyorum. 2 şişe bi' ice tea mangolu 500ml, 2 paket samba cips. Bazen cipsleri fazla alıp alt dönemlere satıyorum iyi kar ediyorum Kimseyle paylaşmak için saklanıp yiyorum.

Cips yerine eve gittiğin zaman mısır patlat bir kilo bol bol yersin A101'e koliler gelmiş 6'lı lipton ice tea var karpuzlu ve şeftalili fiyatı 10 lira falan olursa söylerim sana alırsın

Cips yerine eve gittiğin zaman mısır patlat bir kilo bol bol yersin A101'e koliler gelmiş 6'lı lipton ice tea var karpuzlu ve şeftalili fiyatı 10 lira falan olursa söylerim sana alırsın
Sizin gibi iyi insanlar olması çok güzel hocam. Şimdi göz yaşlarımı silmek için bi mendil bulayım

Berbat eğitim sistemi, maddiyat, ekonomi kısaca ülke şartları.

Ben bile mutlu değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…