İnsanlar neden CS:GO'ya normal oyun gözüyle bakmıyor?

Şahsen bu durum beni ilgilendirmiyor ama insanların oyuna gerçekten bu gözle bakmaları can sıkıcı. Adama oyunun mantığını anlatmaya çalışıyorsun adamın ısrarla sana sorduğu soru "haftada kaç kasa düşer? Kaç TL kazanırım? Niye bu kadar az kasa düşüyor 275 TL veriyoruz?"

Şahsen bu durum beni ilgilendirmiyor ama insanların oyuna gerçekten bu gözle bakmaları can sıkıcı. Adama oyunun mantığını anlatmaya çalışıyorsun adamın ısrarla sana sorduğu soru "haftada kaç kasa düşer? Kaç TL kazanırım? Niye bu kadar az kasa düşüyor 275 TL veriyoruz?"
Bu soruları çok soruyorlar :D

Sormaları sıkıntı değil cevaplıyoruz da. Adama anlatmama rağmen ısrarla bana ayda ne kadar kazanacağını soruyor, Neden 1 adet kasa düştüğünü soruyor. Bu durum sinirlendiriyor beni.
Doğru, adama sistem beğendiremiyoruz istemiyorsan alma kardeşim Gaben kafana altıpatlar dayamıyor. İlla ki uzun vadede kazandırıyor işte.

İnsanların soru sormasına neden bu kadar karşı çıkıyorsunuz ki? Prime ucuz bir şey değil ve insanlar da doğal olarak parasını geri çıkartabilir miyim diye soruyor. Etrafta şurada burada şu kadar kâr ettiriyor diye gördülerse sormaları oldukça doğal. CS:GO'yu bilmeyen birisi olsaydım ben de sorardım. Milletin sorduğu sorulara da karışmayın.

İnsanların soru sormasına neden bu kadar karşı çıkıyorsunuz ki? Prime ucuz bir şey değil ve insanlar da doğal olarak parasını geri çıkartabilir miyim diye soruyor. Etrafta şurada burada şu kadar kâr ettiriyor diye gördülerse sormaları oldukça doğal. CS:GO'yu bilmeyen birisi olsaydım ben de sorardım. Milletin sorduğu sorulara da karışmayın.

Siz de her konuyu ''İnsanlar Sosyal'de kurallar dahilinde istediğini sorabilir.'' tarafına çekiyorsunuz, konu o değil ki. İnsanların ne sorup sormadığı beni ilgilendirmez, bu konu bir nevi öneri. Ayrıca Prime ücreti şu an 15 dolardan hesaplanıyor, hâlâ daha ucuza alınıyor Türkiye'de Steam mağazasında ama düşen droplar güncel kurdan hesaplanıyor. Bu da bir nevi avantaj Türkler için.

@Hvitstorm evet, sorabilir. Bunda tuhaf olan şey ne? Bazıları oyuna kâr amacıyla bakabilir ki buna da siz karışamazsınız. Yıllardır eleştirilmesine rağmen CS:GO hâlâ neden oynanıyor sanıyorsunuz? Oyunun pazarı çok aktif ve ciddi paralar dönüyor. Kullanıcılar da merak edip soruyor. Bunda tuhaf durum yok.

@Hvitstorm evet, sorabilir. Bunda tuhaf olan şey ne? Bazıları oyuna kâr amacıyla bakabilir ki buna da siz karışamazsınız. Yıllardır eleştirilmesine rağmen CS:GO hâlâ neden oynanıyor sanıyorsunuz? Oyunun pazarı çok aktif ve ciddi paralar dönüyor. Kullanıcılar da merak edip soruyor. Bunda tuhaf durum yok.
Yok hocam konu bu değil. Bahsedilen şey sorulan sorular hep aynı ve haliyle gelen cevaplar da hep aynı oluyor :D Mesela sırf konu açarken bile Seçkin Alınır mı yazsan anında 5 tane Seçkin alınır mı konusu gözüküyor önerilen ki bu sadece o an gözüken, Google aramalarında rahat 100lerce konu çıkar herhalde :D

Hâlâ anlamadınız tam olarak sanırım. Ben herhangi birinin bir şey sormasına laf etmedim ki. Kâra geçer illaki günün birinde, Prime parası da çıkar. Demek istediğim şey bunlara çok takılmadan oynamaya devam etmeleri. Prime'a daha çok oyun deneyimini iyileştiren bir yükseltme paketi olarak bakmaları.

Geri
Yukarı